2733
2739
عنوان

دیلیت تمام تاپیک ها و قطع دسترسی

| مشاهده متن کامل بحث + 710 بازدید | 63 پست
اگرهم یکی واقعا دردی داره میاد اینجا میگه سریع میگن طلاااق بجای یه راحل درست 

ببخشید معذرت میخوام زیر پست شما کلی نوشتم.

هرگز باطن زندگی خود را با ظاهر زندگی دیگری مقایسه نکن، به دیگران حسادت نکن و از زندگی خود راضی باش و این برای تو بهتر است اگر بدانی.

به نظر من اینجا برای دخترای مجرد( دم بخت) البته نه دخترای محصل یا کنکوری اونایی که همه تحصیلات و کاراشونو کردن و الان دم‌بختن . برای اونا خیلی خوبه... همه راه و چاهها رو یاد میگیرن چه جوری جواب مادرشوهر خواهرشوهر با سیاست بدن ... مراسم چی بگیرن کجا بگیرن چه جوری بگیرن... به شخصه خودم تو وقتش اگه نی نی سایتو شناخته بودم یعنی سال ۹۱ الان خیلی از مسائل و بحثایی که به خاطر سادگی خودم دارم ناراحتیشو میکشم و هنوز تو دلمه. وجود نداشت شاید. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من که معتاد شدمو گرفتار نی نی سایت مطمئنم ترکم کنم بازم میام بهتر خودمو اصلاح کنم همچین تایپک ...

به سن من نمیخوره

هرگز باطن زندگی خود را با ظاهر زندگی دیگری مقایسه نکن، به دیگران حسادت نکن و از زندگی خود راضی باش و این برای تو بهتر است اگر بدانی.
به نظر من اینجا برای دخترای مجرد( دم بخت) البته نه دخترای محصل یا کنکوری اونایی که همه تحصیلات و کار ...

و منم نه متاهلم نه دم بخت 😊

2731
اگه محصلی شدیدا و اکیدا و خواهرانه بهت میگم بزار کنارررر

آره. باید بشینم دوباره بخونم واس کنکور

2738
 من که معتاد شدمو گرفتار نی نی سایت مطمئنم ترکم کنم بازم میام بهتر خودمو اصلاح کنم همچین تایپک ...

منم مثل مار گزیده ها تا ببینم مادرشوهریه تاپیک اصلا وارد نمیشممم اصلاااا چشمامو که از سر راه نیاوردم... اینم قلمش خوب شد گرفتارش شدمم😆

19

بهتر ترک کنی گلم به زندگی قشنگت برس واقعا از روی دلسوزی میگم دیدت قشنگ از زندگی آینده مردای آیندت عوض میشه اون رویایی که واسه آیندت داری تغییر میکنه شاد باشی من فک میکردم از شما کوچیکترم 😊

🙇خدایا مرسی بخاطر سوپرایزقشنگت😍😍😍
منم مثل مار گزیده ها تا ببینم مادرشوهریه تاپیک اصلا وارد نمیشممم اصلاااا چشمامو که از سر راه نیاوردم ...

عیب نداره یه رمان خوندی دیگه 😜❤❤

🙇خدایا مرسی بخاطر سوپرایزقشنگت😍😍😍

خوب این سایت اصلا مناسب سن شما نیست 

هنوز کاملا بالغ نشدین که انقد تاثیر پذیرید 

من الان ۴سال و خورده ایه تو سایتم والا نه تاثیر میگیرم نه واسه کشی تا مطمئن نشم راهنمایی ام درسته چیزی مینویسم حتما تو تاپیکهای سوال مادرها شرکت میکنم بچشون سرماخورده دنبال دکتر هستن و کمتر تو تاپیک های سرکاری میرم تا دوتا پست و بخونم متوحه میشم سرواریه سریع تاپیک و ترک میکنم

ولی خوب شما زوده بیای تو این شایت وقت بگذردنی اونطوری که خودتونومیگید کنکور داری و اکثرا اینجایید

آره. باید بشینم دوباره بخونم واس کنکور

حیف وقت با ارزشته بین کسایی که حتی نمیدونی مردن یا زنن ... یا حرفایی که میزنن مثل همین رعنا راسته یا دروغ !!! حیف عمرتو بزاری اینجا برو درستو بخون.

اینجا همیشه هست بهت قول میدم ولی همیشه ۱۹ سالت نیس..

2706