2737
2734
عنوان

دیلیت تمام تاپیک ها و قطع دسترسی

710 بازدید | 63 پست

سلام. 

نی نی یار عزیز لطفا تمام تاپیک های من رو حذف کرده و من رو قطع دسترسی کنید.

دوستان عزیز توجه بفرمایید نی نی سایت اصلا مکان مناسبی برای هیچکس نیست. چه مجرد چه متاهل. بدی،  پلیدی و حسادت واقعاجود داره و من منکرش نیستم اما لزومی نداره حتما بشینیم و تک تکشون رو گوش کنیم. یقینا شنیدن درد و دل افراد ما رو به زندگی و اطرافیانمون بد بین می کنه و اتفاقاتی رو که قرار نیست رخ بده رو ناخودآگاه با افکارمون سر زندگیمون میاریم. اونم به خاطر تعریفات یکسری افراد که نه میشناسیمشون و نه از صحت و سقم حرف هاشون اطلاع داریم. کسایی هم که احتیاج به درد و دل و تعریف دارن باید تشریف ببرن مشاوره و راهنمایی افراد ناشناس که معلوم نیست شوخی یا عمدا شما رو به رفتار های نامناسب سوق میدن و فردا این شمایید که زندگیتون به هم خورده. کسی هم که گناه کرده شرمنده و متنفره از رفتارش و بازگو نمی کنه. بلکه با این کارش باعث میشه قبح گناه بریزه و فردا روز خیلی های دیگه هم مثل خودش بشن. کسی که خیلی ببخشید از رابطه ی نامشروع قبل از ازدواج حرف میزنه و خیلی طبیعی جلوش میده که براش مهم نیست چون کسی کسی رو نمیشناسه اما این بچه های ما هستن که براشون این کارها آسون میشه.

اگر هم همچین اشتباهی بوده باید به مشاور گفته بشه نه توی یه مکان بی در و پیکر که معلوم نیست کی میاد کی میره که فردای قیامت ما مسئولیم.

نی نی یار جان دیلیت تاپیک و قطع دسترسی لطفا.

ممنونم

هرگز باطن زندگی خود را با ظاهر زندگی دیگری مقایسه نکن، به دیگران حسادت نکن و از زندگی خود راضی باش و این برای تو بهتر است اگر بدانی.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم قبول دارم ولی حیف که هیچ دوستی ندارم بعضی اوقات برای دردودل میام اینجا 

16 فروردین تولدمه😍خداجونم یعنی میشه هدیه روز تولدم یدونه نی نی خوشمل بهم بدی😞           میشه برای نی نی دارشدنم یدونه صلوات مهمونم کنی؟
2728
منم قبول دارم ولی حیف که هیچ دوستی ندارم بعضی اوقات برای دردودل میام اینجا 

منم هیچ دوستی ندارم! ولی هربار بعد درد و دل پشیمون شدم. به خدا که هیچکس قابل اعتماد نیست این دوره زمونه. راز دلتو به کسی نگو. اگه صرفا هدفت خالی کردن مغزته و جواب نمیخوای بنویس تو دفتر. اگرم نیاز به راهنمایی داری برو مشاور. اینجا که به حرف کسی نمیشه اعتماد کرد دختر جان!

هرگز باطن زندگی خود را با ظاهر زندگی دیگری مقایسه نکن، به دیگران حسادت نکن و از زندگی خود راضی باش و این برای تو بهتر است اگر بدانی.

آره واقعا حق داری ... قبلا ها نی نی سایت خیلی جای بهتری بود ولی الان شده محل عقده گشایی یه تاپیک میزنی سوال تجربی وعلمی بپرسی دو نفر به زور جواب میدن اما تاپیکای خیانت و عقده گشایی و دروغ نامه ها میرن صدر اخبار😒😒😒😒

منم هیچ دوستی ندارم! ولی هربار بعد درد و دل پشیمون شدم. به خدا که هیچکس قابل اعتماد نیست این دوره زم ...

ولی توهم‌نرو چون نمیتونی و دوباره برمیگردی من ۹۳ کاربری داشتم رفتم سه سال خاموش دنبال کردم و الان که میبینی دوباره عضو شدم😒😒😒 سعی کن ساعات حضورت کمتر شه .. چون میدونم نمیتونی برای همیشه بری😆

2738

البته دوستان بی ادبی نمی کنم من کوچیک همتونم اما حقیقته. ناخودآگاه واردش میشیم. کمترین تاثیرش هم اتلاف وقته

من یکسالونیمه اینجام از وقتی اومدم اینجا خیلی رو زندگیم تاثیرای بدی گذاشته خیلی مغرور شدم برای هررفتاری که باهام میشه بین اطرافیانم بهم برمیخوره و ازشون دوری میکنم رابطم با بقیه بدتر شده تنهایی و نی نی سایت این بلارو سرم اورده😭😭😭

16 فروردین تولدمه😍خداجونم یعنی میشه هدیه روز تولدم یدونه نی نی خوشمل بهم بدی😞           میشه برای نی نی دارشدنم یدونه صلوات مهمونم کنی؟

دوستای گلم خیلی صحبتای اینجا روجدی نگیرید ،کسایی که میان اینجا ومشکلاتشون رومطرح میکنن لزوما مشاوره نمیخوان ،فقط میخوان سبک بشن ودردودلی کرده باشن حالا بماند که بعضیاش دروغه ،اینجا مکای کسایی که تو اطرافشون گوش شنوا نییست

هرگز در زندگی تسلیم نشو هرروز یک معجزست ،شاید فردا روز تو باشد
منم هیچ دوستی ندارم! ولی هربار بعد درد و دل پشیمون شدم. به خدا که هیچکس قابل اعتماد نیست این دوره زم ...

من کلا برای راهنمایی و مشاوره استفاده میکنم تاحالا هم درگیر زندگی هیچ آدمی نشدم.خوشبختانه آنقدر اطرافیانم خودشونو نشون دادن که نیازی نیست جو اینجا روم تاثیر بزاره بادوستام هلو های باشمنام اوکی بای.کلا تو زندگیم اینجوریم.من اینجا واسه کولیک پسرم ومهمونیامو بیمارستان کلی مشاوره خوب گرفتم.بعضیا که تحت تاثیر قرار میگیرن بهتره نیان.ولی اونایی که تاثیری نداره روشون بیان خیلیم خوبه

من زنم.... در گلوی زمین گیر کرده ام قدری حرف می خواهم و کمی آزادی!!! دوباره سیب بچین حوا من خسته ام بگذار از اینجا هم بیرونمان کنند‏‎‏‎‏‎‏
ولی توهم‌نرو چون نمیتونی و دوباره برمیگردی من ۹۳ کاربری داشتم رفتم یه سال خاموش دنبال کردم و الان که ...

من هرچی رو اراده کردم گذاشتم کنار. بگم معتااااد تلگ رام بودم دروغ نگفتم. ناخودآگاه گوشیمو که باز می کردم تو تلگ رام بودم. صبح چشم باز نمیشد تلگ رام باز میشد. دیلیت اکانت کردم الان اصلا یادم نمیاد تلگر امی هم وجود داره! اصلا هم بهش نیاز ندارم. کافیه ازش متنفر باشی. قول میدم برنگردی. من متنفرم. تو هنوزم برات جذابیت داره که نمی تونی دل بکنی

من کلا برای راهنمایی و مشاوره استفاده میکنم تاحالا هم درگیر زندگی هیچ آدمی نشدم.خوشبختانه آنقدر اطرا ...

مثل شما کم هست. اکثرا تاثیر پذیرن

البته دوستان بی ادبی نمی کنم من کوچیک همتونم اما حقیقته. ناخودآگاه واردش میشیم. کمترین تاثیرش هم اتل ...

ببخشد کدوم تاپیک رابطه جنسی قبل ازدواج  وعادی نشون داده؟والا ماهممون جبهه میگیریم تاحالا تواین۳سال همچنین تاپیکای ندیدم

من زنم.... در گلوی زمین گیر کرده ام قدری حرف می خواهم و کمی آزادی!!! دوباره سیب بچین حوا من خسته ام بگذار از اینجا هم بیرونمان کنند‏‎‏‎‏‎‏
2706