2737
2734
سلام باید بگیم سوپرامیل ۱ ۲ ۳ نداره راستی قیمتش چنده.ممنون خانمی

از ٠تا٦ماهگي١

از پايان٦تا پايان ١٢ماهگي٢

از پايان١٢ماهگي تا هر موقع كه ميخايين بدين كه من تا ٢٠ماه دادم ٣

‏احترام به عقاید یعنی من به محدودیت هایی که برای خودت گذاشتی احترام بگذارم نه به محدودیت هایی که میخواهی برای من بگذاری!
سلام عزيزم چه جالب منو كشوندي به دوسال قبل😍😍😍 والا خيلي چيزا يادم رفته😂😂😂😂 شما بايد سوپرامي ...

مرصی عزیزم.😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘

خداجون سپاسگزارتمام نعمت هات هستم هرانچه که دادی وهرانچه که حکمت تو بوده و ندادی.خدایا شکرت بخاطر عزیزانم و خانواده ام واقعا نعمت بسیار بزرگی وقتی عزیزانمون کنارمونه و هروز می بینمیشون و صداشونو میشنویم وارام میشم .و بهترین حس بعل کردن فرزندانمونه خدایا شکرت خداجون این نی نی تو دلی ام هم به سلامتی به دنیا بیاد و به خوبی و خوشی همیشه کنار هم خوب خوشو خرم باشیم دوست دارم خداجونم خدایا مواظب دارایی یام باش پدرم مادر و خواهر و برادر م فرزندانم و همسرم بهترینای من هستن همتونو دوست دارم و شما رو به خدا میسپارم.خداجونم ازت ممنونم.همیشه کنارم باش و منو نیز توفیق بندگی خالصانه خودت رو بده.امین امین یا رب العالمین.🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سلام عزيزم چه جالب منو كشوندي به دوسال قبل😍😍😍 والا خيلي چيزا يادم رفته😂😂😂😂 شما بايد سوپرامي ...

واي منظورم ٢٢با ٢٣بود نوشتم ٣٠😆

‏احترام به عقاید یعنی من به محدودیت هایی که برای خودت گذاشتی احترام بگذارم نه به محدودیت هایی که میخواهی برای من بگذاری!
2738
قیمتش۳۴۰۰۰

ممنونم عزیزم

خداجون سپاسگزارتمام نعمت هات هستم هرانچه که دادی وهرانچه که حکمت تو بوده و ندادی.خدایا شکرت بخاطر عزیزانم و خانواده ام واقعا نعمت بسیار بزرگی وقتی عزیزانمون کنارمونه و هروز می بینمیشون و صداشونو میشنویم وارام میشم .و بهترین حس بعل کردن فرزندانمونه خدایا شکرت خداجون این نی نی تو دلی ام هم به سلامتی به دنیا بیاد و به خوبی و خوشی همیشه کنار هم خوب خوشو خرم باشیم دوست دارم خداجونم خدایا مواظب دارایی یام باش پدرم مادر و خواهر و برادر م فرزندانم و همسرم بهترینای من هستن همتونو دوست دارم و شما رو به خدا میسپارم.خداجونم ازت ممنونم.همیشه کنارم باش و منو نیز توفیق بندگی خالصانه خودت رو بده.امین امین یا رب العالمین.🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲

سلام پسرمن دوماهشه شیرخشک ببلاک ا ار میخوره هر شش ساعت90میل بهش میدم ولی چون وزنش اضافه نشده دوروزه دارم بهش شیرخشک سوپرامیل میدم بالا میاره ولی کم به نظرتون عیبی نداره دومدل شیرخشک بهش میدم؟لطفا کمکم کنین

سلام پسرمن دوماهشه شیرخشک ببلاک ا ار میخوره هر شش ساعت90میل بهش میدم ولی چون وزنش اضافه نشده دوروزه ...

عزیزم خطر ناکه پسرتون رفلاکس داشت که ا ار میخوره دو تا شیر خشک هم زمان باعث اسهال یا یبوست میشه

سوپرامیل وزن دهیش عالیه من خیلی ازشیرخشکا را امتحان کردم این شیرهم خوشمزس و هم فوق العاده چربه طعمشم ...

سلام گلم نوسته بودی از سوپرامیل زاضی هستی منم دارم ده روزه به دخترم سوپرامیل میدم ولی تغییری نکرده تا چند روز باید صبر کنم ببینم رو ‌وزنش تاثیر داشته یا نه؟ 

اینم بگم دخترم شیر خودمو میخوره کمکی بهش شیرخشک میدم

خدایا شکرت بخاطر همه چیز
عزیزم روزی چندبار به کوچولوت شیر خشک میدی

عزيزم زمان پستمو ببين مال سال٩٦😄😄پسرم الان٥سالشه من يادم رفته چن بار ميدادم🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

2706