2733
2739
عنوان

***شب نشینی***

| مشاهده متن کامل بحث + 208874 بازدید | 90692 پست
عوضی😂😂😂😂😂عکس گذاشتی؟ ؟؟😢😢😢😢

نه به خدا 😐😐😐اصلا مگه کسی عکس گذاشت 😳😳😳

تو معجزه خدا تو زندگی منی❤خدایا خودت مواظب نی نی من و همه نی نی ها باش و هرکس آرزوی نی نی داره دامنشو سبز کن (آمین)❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قيافرووووو😂😂😂😂😂

شوهرم زنگیده میگه مرغ سرخ کن هوس کردم😒بفرما هی گفتم نوبتی دعاکنید دعاهاقاطی شد شوهرم حامله شد😒حالاچه خاکی به سرم کنم😭😭😭😭برم مرغ درارم ازفریزربچم چشاش لوچ نشه😢

مـــن بــــــلا نـــیـــســـتـــم کـــه😒بــــــلا مـــنه 😋                                     خاطرات من خداحافظ👋                                                        لطفا، ازتـه تــه تـــه قلبت برای،سلامتی پدرومادرم دوتاصلوات🙏وبرای حاجت قلبیم یک صلوات 🙏میفرستی🌹
2728
شوهرم زنگیده میگه مرغ سرخ کن هوس کردم😒بفرما هی گفتم نوبتی دعاکنید دعاهاقاطی شد شوهرم حامله شد😒حالا ...

😂😂😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃

تو معجزه خدا تو زندگی منی❤خدایا خودت مواظب نی نی من و همه نی نی ها باش و هرکس آرزوی نی نی داره دامنشو سبز کن (آمین)❤
شوهرم زنگیده میگه مرغ  زرشك پلووو فردا صبونه درست ميكنم مي خورمسرخ کن هوس کردم😒بفرما هی گفتم نوبتی دعاکنید دعاهاقاطی شد شوهرم حامله شد😒حالا ...

منم انقد ميخواااااام

چِخِ🏃🏻‍♀️
لب دريام بودن

حالا ک اینجوری شد منم چند ساعت پیش واسه آرام و بارانا عکس گذاشته بودم بخدا😛😛😛😛😛😛😛😛

اونـی کہ خودم خواسـتم نشـدم...بـعد بیـام بشم اونے کہ تـــــو مےخـوای؟؟؟!!!   هـــــــہ😏 
2738
شوهرم زنگیده میگه مرغ سرخ کن هوس کردم😒بفرما هی گفتم نوبتی دعاکنید دعاهاقاطی شد شوهرم حامله شد😒حالا ...

ن خواهر ب حاملکی بود الان شوهرم ده تا زاییده بود از زن حامله بیشتر حوس چیزی میکنه

کاش همه چیز اونموقع اتفاق بیوفته ک ذوقشو داری...
شیرم حرومتتتت

به جون خودم عکس نزاشتم مهیا به خدا دروغ میگه😢😢

منم انقد ميخواااااام

بیاخونمون😍

مـــن بــــــلا نـــیـــســـتـــم کـــه😒بــــــلا مـــنه 😋                                     خاطرات من خداحافظ👋                                                        لطفا، ازتـه تــه تـــه قلبت برای،سلامتی پدرومادرم دوتاصلوات🙏وبرای حاجت قلبیم یک صلوات 🙏میفرستی🌹
حالا ک اینجوری شد منم چند ساعت پیش واسه آرام و بارانا عکس گذاشته بودم بخدا😛😛😛😛😛😛😛😛

اره اینو راست میگه 😋😋😋😋😋😋دیدمش

2706