2737
2739

من شب خاستگاری خودم حیاطمون اب گوشت ریخته بودن خوب نشسته بودن موقع ای که داشتیم خانواده شوهرمو بدرقه میکردیم داداش بزرگم چنان پاش سر خورد تمام پشتت خون سیاه کبود شد  همه از خنده بیهوش شده بودن  کسی نبود جمش کنه خودش از درد سرخ شده بود خودشو گرفته بود دو هفته افتاد بنده خدا 

🙇خدایا مرسی بخاطر سوپرایزقشنگت😍😍😍
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2731

شب بله برون کل سینی چای رو از استرس و اضطراب خالی کردم رو پروپاچه شوهر خواهرشوهرم

از اون روز به بعد خواهرشوهرم باهام لجه 😂😂

درد یعنی سر آدم به همان سنگی بخوره که تا دیروز اون رو به سینه میزد   

من وقتی شوهرم اومد خواستگاریم تسبیحشو جا گذاشت تو اتاقی که با هم صحبت میکردیم نمیدونم اون موقع چرا به فال نیک گرفتم خخخخ حالا شوهرم یه بد قلقی های داره ولی درکل مرد خوبیه

2740
شب بله برون کل سینی چای رو از استرس و اضطراب خالی کردم رو پروپاچه شوهر خواهرشوهرم از اون روز به بعد ...

😲😲😁😁

حال دلم عمیقا خرابه 😢😢خدایا حال دلم خوب بشه فقط😔
من وقتی شوهرم اومد خواستگاریم تسبیحشو جا گذاشت تو اتاقی که با هم صحبت میکردیم نمیدونم اون موقع چرا ب ...

ایشالله خوشبخت باشید 😍

🙇خدایا مرسی بخاطر سوپرایزقشنگت😍😍😍

روزخواستگاری چایی روجلوشوهرم گرفتم ....یهوچپ شدداشت میریخت چادرمم افتاد....واییی...سینی رودادم دست شوهرم بعدچادرمودرست کردم....بعدش چایی روبرداشت...همیشه ادامودرمیاره وجفتمون غشش میکنیم  

❤دوست خوبم اگه دوست داشتی واسه  سلامتی پسرم امیرحسین صلوات بفرست.... خدایاازبلاهامحفوظمون بدار..... الهی آمین❤
2706