2737
2734
عنوان

توروخدا برای نی نیم دعا کنید

762 بازدید | 51 پست

سلام من بالاخره بعد از کلی دردکشیدن صبح سزارین شدم من به درک اینش اصلا مهم نیست ولی از صبح تاحالا بچمو ندیدم گذاشتنش تو دستگاه نذاشتن شیرش بدم بغلش کنم دلم خیلی گرفته فردا بدون بچم مرخصم میکنن😭

پسر کوچولوی دوست داشتنیم طعم خوشبختی رو درکناره تو چشیدم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اصلا نگران نباش باور كن هيچ مسئله نگران كننده اي نيست بعضي بچه ها ميرن تو دستگاه 

تازه اون دستگاها گرمن يه جورين بچه ها خيلي دوستشون دارن الان ني ني جاش راحته

ان شااله به زودي مرخص ميشه

امروز جايي هستم كه خواسته ام و فردا جايي خواهم بود كه ميخواهم....

چرا گفتن دلیلش چیه؟

اگه همون بیمارستانه برو حتما ببینشش

برای حل مشکلم یه صلوات میفرستی???              خدایا خیلی خیلی میترسم ولی  دل خوشم  به این ایه (وافوض امری الی الله ان الله بصیربالعباد)...خدایافقط توبینایی توشنوایی خودت میدونی توی دلم چی میگذره خدایاکمکم کن..ان شاءالله همه به حاجات شون برسن...(بیاین برای هم دعاکنیم)

زایمانتو تبریک میگم غصه نخور اوه انقدر با نی نی روزای خوبی میاد که این روزا رو فراموش میکنی❣💟

《••°♧👑سوگلی السَلطَنه بانویِ اَولِ دَربار👑♧°••》خدایی سگل دیگه خیلی داغانه همون سوگول صدام کنین😥😥(سوگل درسته).(( خودم خواستم))
2738
نه مشکل تنفسی پیدا کرده بند ناف دور گردنش بود بعدشم که تو دستگاه گذاشتنش بالا آورده

عزیزممم انشالله ک خوب میش

من محصل طب سنتی هستم به نیت ظهور امام زمان سوال های طبی رو پاسخ میدم خوشحال میشم کمکت کنم 💜🍃

سلام گلم

قدم نو رسیده مبارک

توکل به خدا 

نگران نی نی نباش.وقتی تحت نظر باشه مطمئنتری.میخوای چیکار زودی ببریش خونه عوضش همش نگران حالش باشی.

به خودت برس تا زود خوب بشی و به نی نی برسی.

یا علی

2706