2733
2734
عنوان

دوستان ساکن شهرک گلستان

1465 بازدید | 15 پست

سلام. من در فکر تهیه یه خونه هستم. میخواستم کمکم کنید ببینم آیا کنار دریاچه چیتگر جای خوبیه و اینکه مشکلاتش چیه؟

ممنون میشم اگه راهنماییم کنید

اداره ما يه بار تعاونيش ميخواست اونجا خونه بده هيچ كس نرفت سمنش ميگن خيلي حشره داره ودر كل بدردبخور ...

از چه لحاظ به درد بخور نیست؟

جدیدا میخواست بده؟ چون من شنیدم قبلا حشره داشته

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از چه لحاظ به درد بخور نیست؟ جدیدا میخواست بده؟ چون من شنیدم قبلا حشره داشته

٢سال پيش خيبي تحقيق كن قيمتاش الكي پايين نيست خودت ميخواي بري زندگي كني؟

خدايا اينهمه جا اينجا چرا خودت ميدوني چي ميگم
2728
نه میخوام رهن بدم ولی به هر حال ممکنه یه روزی خودم مجبور بشم برم برای زندگی

اگه بعنوان سرمايه روش ميخواي حساب باز كني بخر ولي ما همين جديدا ميخواستيم خونه ويلايي بخريم وقتي برادرم رفته بود بنگاهيه بهش گفته بود اونجاكه خوب نيست هوانيروزم خوبه و اروزونه اانگار

خدايا اينهمه جا اينجا چرا خودت ميدوني چي ميگم

ما بالای دریاچه، سمت میدون ساحل هستیم. والا حشره مشره ندیدیم تو این یه سال و اولین بارم بود همچین چیزی شنیدم درباره دریاچه!!! 

اطراف دریاچه که دیدین خونه زیاده، قیمتاشم کم نیس همه رنجی داره و بیشتر نسبت به دسترسی به خیابونای اصلی و آپشن های خونه متفاوته. 

اینجا خونه از متری 4 هست تا.... برجهای خیلی مجهز و شیک 

2740
ما بالای دریاچه، سمت میدون ساحل هستیم. والا حشره مشره ندیدیم تو این یه سال و اولین بارم بود همچین چی ...

هانا جان منم از ساکنین اونجا چیزی درباره حشره نشنیدم ولی تصور عموم اینه که اونجا پر از حشره ست و محله خوبی نیست

راستش شرایط آپارتماناش خیلی خوبه برای من. میتونم یه خونه 100 متری توی برج بخرم

بخاطر همین گفتم بپرسم ببینم چه چیزایی اونجا اذیتت میکنه؟ مثلا مغازه برای خرید روزانه هست؟ رفت و آمد با تاکسی و مترو چطوره؟

هانا جان منم از ساکنین اونجا چیزی درباره حشره نشنیدم ولی تصور عموم اینه که اونجا پر از حشره ست و محل ...

عزیزم اینجا دسترسیش خوبه، اگه ماشین داشته باشی خوب مسلما راحت تری اما از سر هر خیابون اتوبوس و تاکسی هست و تا مترو چیتگرم که راهی نیس. 

فروشگاه همه چی هس و به ندرت لازم میشه بری از شهرک بیرون برای خرید. تره بار، باشگاه، درمانگاه چندتایی هست. 

شما خود همین بام لند رو ببین، خیلی شیک و قشنگ و همه چی تموم. تمام برندای معروف تو بام لند هستن. کافه ها و رستورانای شیک، محل پیاده روی. 

میگم عزیزم اینجا پر از برج و خونس و هر برج مزایا و معایب خودشو داره. 

به نظرم بهترین کار اینه شما چند سری تو ساعتای مختلف بیای اینجاها بچرخی و خودت تصمیم بگیری. 

من خودم از محیط اروم اینجا راضیم و دوست دارم محل زندگیم رو. 

فقط تابستونا دریاچه خیلی شلوغ بود که ما خودمون اخر هفته اصلا اون سمت نمیرفتیم چون از همه جااااا میومدن و دیگه همه جور ادمیم پیدا میشه. 

بازم میگم برجا خیلی متفاوتن. شما کدوم برجا مد نظرته؟ 

عزیزم اینجا دسترسیش خوبه، اگه ماشین داشته باشی خوب مسلما راحت تری اما از سر هر خیابون اتوبوس و تاکسی ...

هنوز برج خاصی رو نمیشناسم ولی احتمالا خیابون امیرکبیر و برجهایی که اونجا هست رو میگردم

من هیچ شناختی روی اون محله و منطقه ندارم. اگه محله خوبی باشه برج خوب پیدا کردن خیلی کار سختی نیست

2706