2733
2734
عنوان

بیاین بگم براتون چطوری ازدواج کردم ....

234460 بازدید | 790 پست

من دختر سوم یه خانوادم خواهرم ازمن بزرگ تر بود و چند سال بود ازدواج کرده بود  . مادر شوهر خواهرم روزی که برای  خواستگاری میوندن من اصلاخودمو نشون نمیدادم یه روز یادم که خانواده دامادمون اومده بودن  من تو ماشین بابام دراز کشیدم تا موقعی که رفتن . تااینکه کار به نامه نویسی رسید . بچه های مشهدی میدونن ما مشهدیا موقع خواستگاری یه رسمی داریم که اقا داماد یسری از وسایل  برقی مث یخچال واین جور چیزارو قبول میکنه تا بخره و همه امضا میکنن . اون شب من رفتم توی اتاق ابجیمم کنارم نشسته بود یهو مادر شوهرش اومد تو اتاق اونجا اولین دیدار ما بود ...

مادرشوهرشو خواهرشوهراش اومدن براتبریک گفتن مامانش تامنو دید گفت وای چه دختره نازی ماشاالله ماشاالله

خدایا شکرت . مامان جونم من و بابایی روز شماری میکنیم برا دیدنت .الهی دور پسر نازم بگردم .🥰🥰🥰🥰میشه برا سلامتی پسرگلم واینکه سالم بیاد بغلم یه دونه صلوات بفرستین🤩🤩🤩🤩💋💋💋💋ممنوووونم

فرداش مامانم و ابجیم با دامادمون ومادرش رفتن برای آرمایش خون 

خدایا شکرت . مامان جونم من و بابایی روز شماری میکنیم برا دیدنت .الهی دور پسر نازم بگردم .🥰🥰🥰🥰میشه برا سلامتی پسرگلم واینکه سالم بیاد بغلم یه دونه صلوات بفرستین🤩🤩🤩🤩💋💋💋💋ممنوووونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

مادرشوهرخواهرم همون جا منو برای پسر دومش خواستگاری . گفته بود این دخترت برا پسر بزرگم اون دخترت برا یکی دیگه .مامانمم خندیده بودو گفته حالا این دوتا عقد کنن تا به اونا برسه

2738
2706