2733
2734
عنوان

خانوما ی سوال دارم تازه باردار شدم

194 بازدید | 26 پست

من الان چهار هفته ام میگم هفته چند برم آزمایش خون و اینکه قلب بچه چن هفتگی تشکیل میشه کی برم برا شنیدن صدای قلبش 😍

خدایا شکرت به خاطر همه چی انشالله همه خانوما چشم ب راهم مامان بشن 😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قلب هشت هفته تشکیل میشه . ولی اکثر جاها صدای قلب و پخش نمیکنن چون خیلی کوچیکه و ضرر داره . فقط خودشون میبینن ضربان داره

به دنیا نیامده‌ایم که چوب قضاوت به دست بگیریم و سر هر راه و بی‌راهی مردم را قضاوت کنیم. ما مرکز دنیا نیستیم‌، حتی اگر این به نظرمان برسد. ما لبریز از اشتباهات و کمبود‌هایی هستیم که دیگران را به خاطرش تحقیر می‌کنیم..
2728

سلام.برای اطمینان معمولا دکتر ها میگن هفته ی 8 برین سونو که قطعا قلب تشکیل شده باشه.وگرنه معمولا از هفته ی 6 میگن مشخص هستش اما زوده

آزمایش منظورتون اگه ازمایشات اولیه تشخیص قند و چربی و ایناست همون حول و هوش هفته ی 8 برین.گرچه برای ازمایش زمان خاصی مد نظر نیس بستگی به خودتون داره

در حکمت خدا لیاقت میخواهد صبوری کردن♡♡♡خدای بزرگ و مهربونم هزاران مرتبه شکرت بخاطر فرشته ای که تو دلم گذاشتی،ازت میخوام به حق بزرگیت دامن همه منتظرا سبز شه،آمین♡

من ۶ هفته و دو روز بود رفتم سونو قلب تشکیل شده بود

خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر تو سر بر بالین گذاشتم بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغازش کردم بابت لحظات شادی که به یاد تو نبـــــودم بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم بابت هر گره که به دستم کور شد و تو را مقصر دانستم بابت همه گناهانی که مرتکب شده ام و همه گناهانی که بعدامرتکب میشوم مرا ببخش و گنهانم را به نیکی تبدیل فرما ای کریم
2738
8هفتگی قلب بچه تشکیل میشه ازمایش خون چی ؟؟

آزمایش خون یا بتا برای اینکه مطمئن شم باردارم چون فقط بی بی زدم و مثبت شد سریع

من ۱۴ هفته که برای سرکلاژ رفتم صدای قلبشو شنیدم. قشنگترین ملودی دنیا   انشاالله همه تجربش کنن

خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر تو سر بر بالین گذاشتم بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغازش کردم بابت لحظات شادی که به یاد تو نبـــــودم بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم بابت هر گره که به دستم کور شد و تو را مقصر دانستم بابت همه گناهانی که مرتکب شده ام و همه گناهانی که بعدامرتکب میشوم مرا ببخش و گنهانم را به نیکی تبدیل فرما ای کریم
قلب هشت هفته تشکیل میشه . ولی اکثر جاها صدای قلب و پخش نمیکنن چون خیلی کوچیکه و ضرر داره . فقط خودشو ...

آها مرسی از جوابت 😍😘

2706