2737
2734

چندوقت پیش رفته بودیم تالارعروسی.

وسط عروسی نمیدونم چجوری یه زنه اومده بود گدایی

بزوربیرونش کردن

اخرشم گفت خواهرای عروس کجانشستن ببینمشون؟ 😕😕

بلاخره منم دوگانه شدم😐😁😁😁😁میشه برا سلامتی پسرم و خودم دعا کنین؟توروخدا☹😻😻🙈🙈🙉یا یه صلوات😘

یه عروسی ام واسه اینکه گناه نشه اهنگ نداشتن یه خانومه اومده بود میخوندبقیه دست میزدن :میرقصیدن.؛....

متن آهنگش:

یابن الحسن بگوکجاااایییی

یابن الحسن بگوکجاییی 😆😃 و...قرمیدادن

بخدامرده بودیم ازخنده.داشتن اون وسط میلزوندن 

ماام دیگه طاقت نیاوردیم دیدیم همه بااخم نگامون میکنن اومدیم بیرون.تایه هفته سوژمون بود.به هم میگفتیم میخونم برقصید:یابن الحسن بگوکجاییی بعدمیلزوندیم

بلاخره منم دوگانه شدم😐😁😁😁😁میشه برا سلامتی پسرم و خودم دعا کنین؟توروخدا☹😻😻🙈🙈🙉یا یه صلوات😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هیچی رفته بودیم یه جا عروسی که موقع شام صندلی نداشتن باید ایستاده غذا میخوردیم😑

هرروز که از خواب بیدار میشید اگه دیدید تو ایران اتفاق ناراحت کننده‌ای نیفتاده تعجب نکنید  صفحه رو یه رفرش کنید خودش درست میشه🙄
2731

ما یه عروسی رفتیم، عروس عین بختک افتاده بود رو میوه و شیرینی. د بخور.

فامیلاشم با تیشرت اومده بودن. گویا لباس شب تو اون منطقه اختراع نشده بود هنوز!!!!

دوست من اگه تحمل نظرات مخالف رو نداری، تاپیک نزن. دلیلی نداره همه باهات هم عقیده باشن. اگرم تاپیک زدی، نظر مخالف هم دیدی، لااقل توهین نکن. شعور داشته باش. مرسی.
2738
یه عروسی ام واسه اینکه گناه نشه اهنگ نداشتن یه خانومه اومده بود میخوندبقیه دست میزدن :میرقصیدن.؛.... ...

خدا نكشتت😁

مولودي بود اون

خدايا تو آني تواني تپاني جهاني تهه استكاني!!

چندوقت پیشاعروسی بودیم عروس خیلی ازدامادگنده تربود اول ک دوساعت خندیدم ب تانگو رقصیدنشون بعدش اخر رقص داماد اومد عروسو بچرخونه زورش نرسید عقب عقب رفت خورد ب باند ترکیده بودیم یعنیا

من دچارنقص عضلانی هستم😢😢😢😢                         وقتی میخندم لپام چال میشه😅😅😂😂😂😂
2706