2733
2739
عنوان

دلم بدجور گرفته 😢

3160 بازدید | 22 پست

هیچوقت دوس نداشتم از این تاپیکا بزنم. هرکی از این تاپیکا میزد نخونده واسش دعا میکردم و صلوات میفرستادم و سریع رد میشدم چون واقعا ادم حساسی هستم نسبت به غم دیگران.

ولی حالا مجبور شدم تاپیک بزنم‌ 

هیچکسو ندارم براش دردو دل کنم‌ الان که دارم مینویسم یه بغضی شدید تو گلومه. نمیزارم اشکام بیام. کور شدم بس که گریه کردم. 

چرا خدا نگام نمیکنه‌ بخدا خیلی دوسش دارم. همش صداش میکنه قربونت برم یکم نگام کن .ولی حالم خوب نمیشه. صلوات میفرستم. سرنمازم گریه میکنم تا آروم بشم. ذکر میگم. اهنگ گوش میدم. فیلم بامزه میبینم تا یکم بخندم روحیم باز بشه. ولی من فقط یه چیزی کم دارم تو زندگیم. 

اونم نگاه خداست. نگاهی که متوجه بشم هوامو داره و حال دلم خوب بشه و حاجت روام کنه‌. ولی انگار فقط نگاه معمولیه‌ 😢

برام صلوات بفرستین. توروبه خدا ( دوس ندارم قسمتون بدم ولی ببخشید😓) هرکی براش  مقدوره برام یدونه صلوات بفرسته. خیلی خستم. خیلی تنهام. 😢قربون مهربونیتون بشم با دلهای پاکتون دعام کنین. 

💚خداجونم هزاران بار شکرت.👸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
چی شده مشکلت چیه؟ 

😢 به چیزایی که دلم میخواد نمیرسم. 

همسرم حالمو درک نمیکنه و باهام شام نخورد و  با بد رفتاری رفت خوابید. 

😢 به چیزایی که دلم میخواد نمیرسم.  همسرم حالمو درک نمیکنه و باهام شام نخورد و  با بد رفت ...

مردا بد شدن قبول دارم آدمو درک نمیکنن

خودم با یکیشون دارم زندگی میکنم و واقعا رو مخمه

اما واقعیت جامعه اینه که انقد تحت فشار هستن که مغزشون برا چیز دیگه جواب نمیده

پس طبیعیه که گاهی اوقات کارای وحشتناک بکنن

😢 به چیزایی که دلم میخواد نمیرسم.  همسرم حالمو درک نمیکنه و باهام شام نخورد و  با بد رفت ...

عزیزم ی مرد وقتی میبینه زنش ناراخنه فک میکنه اون کاری کرده ک.ناراحته واین  خیلی اذیتش میکنه.وقتی ب محبتش احتیاج داری بهش بگو وقتی ناراحتی بهش بگو ک من از فلان چیز ناراحتم و این ربطی ب بد بودن تو نداره فقط دوس دارم ارومم کنی چون تنها کسی ک میتونه منپ اروم کنه تویی

لیدیز اندجنتلمن:برا قبول شدنم توکنکور ی صلواتی دعایی چیزی برام میکنین مقسی

چیشده عزیزم😎😔😔😔

باورکنید فمنیست مفهموش مردستیزی نیست.مفهموش برابری حقوق زن و مرد در هر زمینه ای اعم از جنسیتی،اجتماعی،سیاسی و شخصی،شکستن بندهای جامعه مرد سالاری و مرد محوره..(بانوی فمنیست ایرانی داری اشتباه میزنی)البته برخیا🤔🤔🤔😘😘😘مفهوم زن بودن اسارت نیست.

عزیزم چرا فک میکنی خدا بهت نگا نمیکنه؟اگه الان بهت توجه نمیکرد بنظزت تو میتونستی نفس بکشی میتونستی راه بری این چیزا بزای ما ادمای سالم ی چیزای ساده هس ولی خیلی ارزوشون هس بتونن ی نفس راحت بکشن.از چی ناراحتی؟چی میخاستی ک بهش نرسیدی؟

عزیزم چرا فک میکنی خدا بهت نگا نمیکنه؟اگه الان بهت توجه نمیکرد بنظزت تو میتونستی نفس بکشی میتونستی ر ...

خدا نگام میکنه. ناشکری نمیکنم. ولی نگاهش معمولیه 😢 انگاری مثل قبل هوامو نداره. نمیدونم چرا. شاید از اینکه دلم گرفته میخوام خودمو با این حرفا اروم کنم. 

دلم خیلی چیزا میخواد . برام مهم نیست. اینقد دلم گرفته که الان فقط دلم میخواد برم مشهد. فقط همین.😢

خدا نگام میکنه. ناشکری نمیکنم. ولی نگاهش معمولیه 😢 انگاری مثل قبل هوامو نداره. نمیدونم چرا. شاید از ...

خب برا رسیدن بهشون تلاش کن.پول میخای؟تحصیلات میخای؟بچه میخای؟هرچی میخای منتظر نگاه معجزه اسای خدا نباش تلاش کن تا کمکت کنه.البته میدونم اپضاع الانت چجوره منم وقتایی ک نزدیک پر یودیم هس و خیلی حساسم و شوهرم بهم محل نمیذاره خیلی عمکین و افسردهه میشم درکت میکنم الان چ حسی داری