2737
2734
عنوان

عکس رنگی و تنگی دهانه رحم

2774 بازدید | 29 پست

دوستان من دیروز عکس رنگی رحم گرفتم و  خدا رو شکر همه چیز هم نرمال بود فقط وقتی میخواست اون دستگاه رو وارد دهانه رحم کنه هر کاری میکرد وارد نمیشد  اخرش هم وارد شد من به دکتر گفتم ولی توجهی نکرد خودم حس میکنم شاید نازاییم بخاطر همین  تنگی باشه ...

من عکس رنگی نگرفتم.. اما دکتر تو معاینه گفت تنگهه... 

بی تاب لحظه های ناب مادر شدنم. من پست ترین انسان خاکی این زمینم و از خدایم طلب مهر دارم زیرا که میدانم صدایم و نگاهم را دوست دارد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ببخشید من فکر میکنم اسپرما اصن نمیرسه.. همه میاد بیرون

بی تاب لحظه های ناب مادر شدنم. من پست ترین انسان خاکی این زمینم و از خدایم طلب مهر دارم زیرا که میدانم صدایم و نگاهم را دوست دارد
نه عزیزم درد نداشت اونطوری که میگن ....گفتن یک دستگاه جدید اومده یکبار مصرفه 90هزار هست و دردش خیلی ...

فاطیما کلا چقد هزینه شد؟

2740
نه عزیزم درد نداشت اونطوری که میگن ....گفتن یک دستگاه جدید اومده یکبار مصرفه 90هزار هست و دردش خیلی ...

اینکه اصلا باز نباشه دهانه ی رحمت اینطور که نیست اسپرمها انقدر ریزن که به راحتی عبور میکنه 

اما خب درصد بارداریت کاهش پیدا میکنه 

البته بستگی به کیفیت اسپرم شوهرت هم داره

کجا اون دستگاهو خریدی اسمش چیه

کاخ انجام دادی عکس رنگیتو؟

psychometrist.ir تست های روانشناسی