2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

فعلا در رشته ی مرتبط شاغل نیستم ولی بعد از تموم شدن دوره کارشناسی یه دوره رفتم سر کار توی آزمایشگاه

این 👇آدرس پیج اینستاگرامم هست دوست داشتی سر بزنید.nadela.ceramicیا به فارسی سرچ کن ناداِلا 
سلام منم میکروبیولوژی تموم کردم بیکار،الان دانشجوی ترم پنج پرستاری و دانشجوی ارشد روانشناسی ام

وااای چه جوری یعنی همزمان داری دوتا رشته رو میخونی؟ میشه مگه؟

2738
چه خوب پس شاید بتونی به من کمک کنی  استاندارد مک فارلند دقیقا برای چی استفاده میشه میدونی؟

بگم یادم نیست باورت میشه؟😑

این 👇آدرس پیج اینستاگرامم هست دوست داشتی سر بزنید.nadela.ceramicیا به فارسی سرچ کن ناداِلا 
سلام منم میکروبیولوژی تموم کردم بیکار،الان دانشجوی ترم پنج پرستاری و دانشجوی ارشد روانشناسی ام

کار درست رو شما کردی کاش منم زودتر به فکر خوندن پرستاری افتاده بودم.از شرایط فعلی راضی هستید؟

آره باورم میشه چون خیلی سال گذشته 😂😂😂  به هر حال ممنون که اومدی ❤❤❤

😍🤣

آفرین چ فعال 

س رشته خون دی 

بعد میکروب رو دولتی بودی ؟

پرستاری چی؟

خیلی سخت گذشت تا فهمیدم هیچ چیز از هیچ کس بعید نیست 
2706