2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نه عزیزم هنوز اهن شروع نکردم.فعلا فقط ویتامین آ د میخوره

پس حسابی بچه تو بپوشون باد سرد نخوره بهش.ولی معمولا پی پی بچه ها سبز میشه نگران نباش.

فقط 33 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه همسر پر انرژی.مادر.کارمند.دانشجو.سعی میکنم برای اطرافیانم مفید باشم❤️ Play for Respect+

سردی هم میشه

بعضی حرفها را" نباید زد"                                                 بعضی حرفها را" نباید خورد"                                                       بیچاره دل چه میکشد                     میان این" زد "و" خورد"
2738
یعنی من گرمی بخورم ب نظرتون؟

نه.پهلوهاش و شکمم سرما خورده.اگه روغن کرچک داری دور شکمش و پهلوهاش بزن با یه پارچه ببند.

بعضی حرفها را" نباید زد"                                                 بعضی حرفها را" نباید خورد"                                                       بیچاره دل چه میکشد                     میان این" زد "و" خورد"

کودک من سه ماهه هست از زمان تولد تا الان مدفوع سبزرنگ دارد این درحالی هست که شیرخشک نان ١مصرف می کند مراجعه به دکتر هم داشتم ولی گفته مورد خاصی نیست. درحال حاضر می خواهم بدانم واقعا موردی نیست یا اینکه لازم اقداماتی انجام بدهم کمال تشکر دارم اگر پاسخگوی من باشید.

پاسخ دکتر آتوسا فولادگر، متخصص اطفال:

در نوزادان رنگ مدفوع دال بر وجود بیماری و وجود مشکل در سلامت کودک نیست. فقط مهم است که رنگ مدفوع کودک به رنگ سفید سفید نباشد چون نشان‌دهنده اختلالات کبدی در شیرخواران است و یا اینکه خون در مدفوع شیرخوار مشاهده نشود. درغیر این صورت طیف مختلف رنگ‌های زرد، نارنجی و سبز مدفوع دال بر بیماری نیست. سبز بودن مدفوع شیرخوارتان هم به این دلیل است که آنقدر سریع شکم کودک کار می‌کند که رنگدانه‌های صفراوی فرصت تغییر رنگ را در روده پیدا نمی‌کنند.

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله
2706