2733
2734
عنوان

کدوم بانک سود خوب میده؟

167 بازدید | 11 پست

میخام پول تو یه بانک معتبر بزارم 

بیاین بگین کدوم بانک سودش بیشتره و اینکه روز شمار باشه یعنی هم بتونم بردارم هم بزارم

برای هر 1میلیون در ماه چقدر میدن؟

فرقی میان طعنه و تعریف خلق نیست       چون رود بگذر از همه ی سنگ ریزه ها                                                                                                                  یه صلوات هم لطفا برای حاجت روایی من بفرستین  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بانک مسکن

چقدر میده برا هر 1میلیون؟

فرقی میان طعنه و تعریف خلق نیست       چون رود بگذر از همه ی سنگ ریزه ها                                                                                                                  یه صلوات هم لطفا برای حاجت روایی من بفرستین  
بانک دی مربوط به ایثارگران هست وضعش خوبه یه اوراق ارزش افرینان داره روز شمار با سود ۲۱ درصد یعنی ۱ م ...

مرسی عزیزم

2740