2733
2739

من گاهی یک دفعه ای یکم زیاد راه برم ازازپله زیاداستفاده کنم تپش قلب شدید میگیرم انگار چندین کیلومتردویده ام .الانم ازدیروزتا حالا یک دفعه شش سمت چپم سینه چپ یک دفعه ای خییییلی درد میگیره و حتی جوری که نمیتونم نفس بکشم 😢بنظرتون دلیش چیه ممنون میشم تجربه ای دارین بگین .وقت دکترمم دوهفته دیگه ست . 

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊

سونوی اول رفتم ساک حاملگی و دیدم دکترگفت قلبش هم داره تشکیل میشه همه چی نرمال بود .اما نمدونم دلیل تپش قلب و مخصوصا درد گرفتن شش سمت چپم چیه😑😐

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊

تپش قبل دوران بارداری طبیعیه ولی درد  شش و تجربه ندارم. چند هفته یی ؟

به دنیا نیامده‌ایم که چوب قضاوت به دست بگیریم و سر هر راه و بی‌راهی مردم را قضاوت کنیم. ما مرکز دنیا نیستیم‌، حتی اگر این به نظرمان برسد. ما لبریز از اشتباهات و کمبود‌هایی هستیم که دیگران را به خاطرش تحقیر می‌کنیم..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تپش قبل دوران بارداری طبیعیه ولی درد  شش و تجربه ندارم. چند هفته یی ؟

نزدیک شش هفته

2728

منم تپش قلب داشتم شديد. درد هم داشتم کمي. رفتم دکتر چيزي نبود خدا رو شکر. يه دکتر بري ضرر نداره حالا

مهربانوی عزیز نمیگویم که میز آرایش نداشته باش، اما میگویم حداقل از میز تحریرت بزرگتر نباشد! نمیگویم لوازم آرایش نخر اما میگویم حداقل کتاب هم بخر.نمیگویم دل نبند، عاشق نشو و به خاطر عشقت فداکاری نکن، بلکه می گویم عاشق خوب کسی شو، به کسی دل ببند که این عشق را ، این صمیمیت روحانی راخوب بشناسد و بفهمد.نمیگویم هرماه موهایت را به روز رنگ نکن، اما یادت نرود دانش و سوادت را هم به روز کنی. نمیگویم کمد لباست پر از لباسهای متنوع نباشد می گویم کتابخانه ات بزرگتر باشد.نگذار هیچ ابزاری را مثل اسباب بازی دورت بریزند تا با انها سرگرم شوی و نفهمی در جهان چه میگذرد. اندیشه ات را نفروش

بنظرتون ضرر داره .لطفا اگه کسی تجربه ای داره بگه 

نزدیک شش هفته

من از اول بارداریم تپش قلب دارم . ولی محض اطمینان ب دکترت بگو😉ایشالا ک خیر باشه

به دنیا نیامده‌ایم که چوب قضاوت به دست بگیریم و سر هر راه و بی‌راهی مردم را قضاوت کنیم. ما مرکز دنیا نیستیم‌، حتی اگر این به نظرمان برسد. ما لبریز از اشتباهات و کمبود‌هایی هستیم که دیگران را به خاطرش تحقیر می‌کنیم..
2740

تپش قلب رو شنیده بودم طبیعیه اما نمدونم چرا یکدفعه ای سینه چپم درد میگیره قسمت شش .امروزفردا هم دکترنیس واسه همین تاپیک زدم .

بنظرم از کلینیک اینجاهم بپرس من یبار سوال کردم جوابشون بد نبود کمکم کرد

مرسی باشه حتما میپرسم

منم داشتم، گاهی اصلا نمیتونستم خوب نفس بکشم، دکتر فرستاد متخصص قلب رفتم اکو کرد خداروشکر چیزی نبود، ...

چون وزنمم نرماله همش۵۲کیلوام .بنظرتون میتونه ازراه رفتن زیاد هم باشه ؟چون شرایط اینو ندارم استراحت کنم همش زیاد راه میرم تو طول هفته

2706