2733
2734
عنوان

ترشحات زنانه ابکی نشونه چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 71198 بازدید | 47 پست

معاینه شدم دارو هم استفاده کردم. گفته زخم داری

خدایا هزار مرتبه شکرت « یا کاشِفَ الْکَرْبِ عَنْ وَجْهِ الْحُسَیْنِ اِکْشِفْ لى کَرْبى بِحَقِ اَخْیکَ الْحُسَیْنِ (ع) »...
عفوعفونت سطح یک چیه عزیزم. منظور اینه که زور که میزنم گلاب بروتون برا ..... ترشحات ابکی میاد

عفونت سطح بندی داره سطح یک نرمال وبادارواوکی میشع دوره درمانش تایم کمی هستش.. ولی تشخیصش سخته چون بو ورنگ خاصی ندارهه ولی بضی علائم رومیتونه داشته باشع ...توبضی مواقع بخاطرهمسرهستش که رعایت نمیکنه بضی نکات رو و چون نمیشه عفونت رو توی عاقایون تشخیص داد(بطورکامل)داروتجویزمیشه هم خانوم. وهم وعاقا(اگ مشکلی باشه) ودرمان میشه(:

دربقیه موارد عفونت ها .. همراه باقارچ میشه بعدمدتی و دردسرسازمیشه

به نام خداوندی که پرسپولیس را آفرید  تا استقلال بی سرور نماند ... !!!!    من(سوگندپرسپولیسیپرسپولیسیم  و پرسپولیسی خواهم ماند!! 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیژم چقد خوب اطلاعاتت زیاده چون درباره داروهای گیاهیم خوب راهنمایی میکنی

داروسازم(:

به نام خداوندی که پرسپولیس را آفرید  تا استقلال بی سرور نماند ... !!!!    من(سوگندپرسپولیسیپرسپولیسیم  و پرسپولیسی خواهم ماند!! 
عفونت سطح بندی داره سطح یک نرمال وبادارواوکی میشع دوره درمانش تایم کمی هستش.. ولی تشخیصش سخته چون بو ...

اگه محردم باشیم بازم عفونت شدید ممکنه باشه یعنی قارچی اون موقع باید چی استفاده کنیم برا درمانش

خاهش(:

بانو جان درمان قطعیش چیه؟ دارو شیمیایی یا گیاهی.

خدایا هزار مرتبه شکرت « یا کاشِفَ الْکَرْبِ عَنْ وَجْهِ الْحُسَیْنِ اِکْشِفْ لى کَرْبى بِحَقِ اَخْیکَ الْحُسَیْنِ (ع) »...
بانو جان درمان قطعیش چیه؟ دارو شیمیایی یا گیاهی.

گیاهی خیلی بهتره((:

ولی خب درمان قطعی نیس... اکثروقتا این اتفاق میوفته باید مواظب باشی ((: 

گیاهی خیلی بهتره((: ولی خب درمان قطعی نیس... اکثروقتا این اتفاق میوفته باید مواظب باشی ((: 

بانو جون درمان قطعی گیاهی رو بگو بهم.

شیمیایی رو هم بگو ممنونم.

منم خیلی ترشحات بسیار آبکی دارم و همش لباس زیرم خیسه . هیچ بو و رنگی نداره . در حدی که فکر میکنم بی اختیاری ادرار گرفتم . نمیدونم چیکار کنم دیگه خیلی خستم کرده . (مجردم)

اگه کسی چیزی میدونه راهنماییم کنه خواهشا😔😔😔

منم اینطورم چکارکنم

ببخشید

شما رفتید دکتر

تشخیص چی بود 

از زخم بود؟،

خدای مهربون و خوبم، خدای عزیز و دست داشتنی من،خدای خوبی که همیشه بودی و بخشیدی و من کور دادهات رو ندیدم و غر زدم..منو ببخش مهربون خدا..ببخش کج فهمی ها و دیر فهمی های این بنده گناهکارت رو..میخوام اینجا چندتا آرزو کنم..از ته قلبم میخوام ازت اول سلامتی ظهور امام زمان عج رو، سلامتی همه مریضها و رفع گرفتاریهای تمام گرفتارها، مامان شدن اونهایی که چشم به راهن ،گره گشایی از مشکلات همه ، مخصوصا کسی که الان داره این امضارو میخونه. حاجت دلش رو بده خدا جونم".خودمم یه دنیا ارزو دارم اما فقط  کمک کن که به رضای تو راضی شم.کمکم کن تا خسران دنیا و اخرت نشم،دوستت دارم مهربون خدا‌.‌دوستت دارم... 
2706