2733
2734
عنوان

ترشحات زنانه ابکی نشونه چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 71198 بازدید | 47 پست
گفتنش درست نیست. من انگار بدنم روشو میده بیرون. پس قارچه😷😷😷😢 مردا چجوری باید رعایت کنند؟

خب قبل نزدیکی حتما باید خودشون رو باآب و صابون بشورن.

نزدیکی از پشت بشدت باعث عفونت میشه.

لباس زیرشون رو تندتند عوض کنن.همچنین شگا باید خودتو خشک نگه داری لباس زیرتو عوض کنی 

پریسا.۲۲سالمه4سال متاهل.دوستان مشکلات زیادی تو زندگیم هست.نسبت به سنم خیلی زیاد تحمل کردم بامشکلات زیادی دست وپنجه نرم کردم.برای حل شدن مشکلاتم صلواتی از ته دل بفرستین.سپاس.
طبیعیه ... 

بانو جون واقعا طبیعیه؟ میگم نکنه مشکلی دارم.ترشحات چسبناک داشتم قبلا. اصلا ابکی نبود. الان نزدیک یکساله ابکی

خدایا هزار مرتبه شکرت « یا کاشِفَ الْکَرْبِ عَنْ وَجْهِ الْحُسَیْنِ اِکْشِفْ لى کَرْبى بِحَقِ اَخْیکَ الْحُسَیْنِ (ع) »...

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

گفتنش درست نیست. من انگار بدنم روشو میده بیرون. پس قارچه😷😷😷😢 مردا چجوری باید رعایت کنند؟

منم دقیقا مثل شمام

پریسا.۲۲سالمه4سال متاهل.دوستان مشکلات زیادی تو زندگیم هست.نسبت به سنم خیلی زیاد تحمل کردم بامشکلات زیادی دست وپنجه نرم کردم.برای حل شدن مشکلاتم صلواتی از ته دل بفرستین.سپاس.
معاینه شدی؟ زخم هم داری؟

معاینه شدم ولی زخم ندارم

ببخشید اما اگه بوداره باید ی دکتر بری منم همین مشکلو دارم رفتم دکتر یسری کپسول داد اسمش یادم نیس ولی باز همونه هیچ علاعم عفونت نیست همه چی عادیه فقط ابکیه بود داره وگاهی چسبناک البته ببخشید بازم

سر بچه هاتونو از سانروف بیرون نیارین .شاید یکی بچش سر نداشته باشه دلش بشکنه   
اگه عفونت بود که سوزش و خارش داشتم

نه اونجوری نیست من اصلا خارش یا سوزش ندارم فقط بیش از حدترشح دارم

ببخشید اما اگه بوداره باید ی دکتر بری منم همین مشکلو دارم رفتم دکتر یسری کپسول داد اسمش یادم نیس ولی ...

شما هم ابکی هس؟ببخشید بچه ها اینو میگم تو دسشویی که ببخشید روم سیاه با فشار مث چن قطره اب رقیق سفید شیری رنگ میاد بیرون

خدایا هزار مرتبه شکرت « یا کاشِفَ الْکَرْبِ عَنْ وَجْهِ الْحُسَیْنِ اِکْشِفْ لى کَرْبى بِحَقِ اَخْیکَ الْحُسَیْنِ (ع) »...
بانو جون واقعا طبیعیه؟ میگم نکنه مشکلی دارم.ترشحات چسبناک داشتم قبلا. اصلا ابکی نبود. الان نزدیک یکس ...

اگ چسبناک وبدون رنگ باشه خیلی مواقع حکم. منی رو داره... وبستگی به تغذیه ات داره .. 

ولی سفیدکدر یا زد باخارش ‌وبودار .. وکدرشدن یهویی ناحیه تناسلی قطعن عفونته .. 

ازنظرماطبیعیه ... وحتی دارو تجویزنمیشه تواین زمینه ... مگراینکه. بازچکاپ کامل انجام بشه توسط دکترزنان یابا دکترداروساز مشورت کنه ومشکل روبگه ولی اگ  دقت کنین حتی این ترشحات بعدحمام بیشترمیشه بویی نداره.. نزدیک دوران تخمک گذاری بیشترمیشه ... 

ولی برای اطمینان بهتره بادکترمشورت کنی(:

به نام خداوندی که پرسپولیس را آفرید  تا استقلال بی سرور نماند ... !!!!    من(سوگندپرسپولیسیپرسپولیسیم  و پرسپولیسی خواهم ماند!! 
شما هم ابکی هس؟ببخشید بچه ها اینو میگم تو دسشویی که ببخشید روم سیاه با فشار مث چن قطره اب رقیق سفید ...

اره درسته واقعا برام سواله طبیعیه یا نه. 

البته ببخشید شرمنده من شیری رنگ نیس بیرنگه بازم شرمنده

شما هم ابکی هس؟ببخشید بچه ها اینو میگم تو دسشویی که ببخشید روم سیاه با فشار مث چن قطره اب رقیق سفید ...

سفید شیری رنگ ..وبافشار.. 

وخیلی وقتاحس میکنن لباس زیرتون خیس شدده و احساس میشه جیش کردین (باعرض معذرت)

این طبیعی نیس...عفونته سطح 1هستش .. 

به نام خداوندی که پرسپولیس را آفرید  تا استقلال بی سرور نماند ... !!!!    من(سوگندپرسپولیسیپرسپولیسیم  و پرسپولیسی خواهم ماند!! 
سفید شیری رنگ ..وبافشار..  وخیلی وقتاحس میکنن لباس زیرتون خیس شدده و احساس میشه جیش کردین (باع ...

اره. دکتر بری چی تجویز میشه ممنون بانوجان

اگه عفونت بود که سوزش و خارش داشتم

اگه شفاف و بیرنگ باشه مشکلی نیست 

معمولا ترشحات دوران تخمک گذاریه

میگوند:چون میگذرد غمی نیست.....ولی من میگمممم:««تا بگذرد درد کمی نیست،عمرمو جوونیم است که هدر میرود پس چطور غمی نیست؟»»😞😞😩😩
سفید شیری رنگ ..وبافشار..  وخیلی وقتاحس میکنن لباس زیرتون خیس شدده و احساس میشه جیش کردین (باع ...

عفوعفونت سطح یک چیه عزیزم. منظور اینه که زور که میزنم گلاب بروتون برا ..... ترشحات ابکی میاد

2706