2737
2739
عنوان

درد شکم در بارداری😣

531 بازدید | 15 پست

سلام خانوما

زیر شکمم موقع حرکت درد میکنه

ینی درد مث پریودی نیس

یا درد موقع لمس نیس

دردی شبیه دردعضلانیه و وقتی بلتد میشم و اینا درد میکنه

همه چیمم نرماله خداروشکر

کسی مث من بوده عایا?

وزن اولیه۱۰۶،وزن فعلی۵۵.خدا ای همیشه با من❤در لبان ژکوند،در چهره مسیح بر صلیب،در چشمان چاپلین،لبخندیست...دردهای بزرگ را نمیتوان گریست❤
شاید به خاطر کشیدگی عضلات رحم باشه.ولی باز با دکترت فردا مشورت کن

سه شنبه وقت دکتر دارم میرم انشاالله

وزن اولیه۱۰۶،وزن فعلی۵۵.خدا ای همیشه با من❤در لبان ژکوند،در چهره مسیح بر صلیب،در چشمان چاپلین،لبخندیست...دردهای بزرگ را نمیتوان گریست❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم خیلی مواظب باش و سعی کن استراحتتو بیشتر کنی.نزدیکی نداشته باش.حتما آزمایش عفونت ادرار بده و بگو دهانه رحمتو حتما دکترت چک کنه

فقط 33 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه همسر پر انرژی.مادر.کارمند.دانشجو.سعی میکنم برای اطرافیانم مفید باشم❤️ Play for Respect+

منم از این دردا داشتم و دارم هر از گاهی. به خودت فشار نیار.استراحت کن.به دکترتم بگو‌.گرچه من که هر چی میگم میگه طبیعیه.

I'm just a tired Mom with a part time job,please be kind and rational so i can be as nice as i usually am
عزیزم خیلی مواظب باش و سعی کن استراحتتو بیشتر کنی.نزدیکی نداشته باش.حتما آزمایش عفونت ادرار بده و بگ ...

میدونم ک درد رحمم نیس

نزدیکی هم کلا ندارم

ترشحات وسوزشم ندارم ک بگم عفونت دارم

2740
عزیزم خیلی مواظب باش و سعی کن استراحتتو بیشتر کنی.نزدیکی نداشته باش.حتما آزمایش عفونت ادرار بده و بگ ...

دهانه رحمم پریروز ک سونو بودم بررسی کرد گفت بسته س و همه چ نرماله

منم از این دردا داشتم و دارم هر از گاهی. به خودت فشار نیار.استراحت کن.به دکترتم بگو‌.گرچه من که هر چ ...

ممکنه بخاطر کشیدگی رباطهای شکم باشع?

فقط,وقتی میخوام از حالت دراز کشیده بلند شم و اینا ک ب نیروی عضله شکمم نیاز دارم درد میکنه

شبیه درد وقتیه ک ادم بعد مدتها ورزش میکنه و بدن درد میگیره

منم اینجور بودم و هنوزم گاهی درد میکنه به دکترمم گفتم ایشون گفت اشکال نداره اگه بالای نافت درد بکنه ...

ن اصن سمت نافم نیس

پایینه شکممه و فقط موقع حرکت درد میکنه

ممکنه بخاطر کشیدگی رباطهای شکم باشع? فقط,وقتی میخوام از حالت دراز کشیده بلند شم و اینا ک ب نیروی عض ...

دقیقا منم همینجور درد و تو همین حالتها دارم بعضی وقتها.احتمالا همین کشیدگیه.نگران نباش.دردی که با یکم استراحت خوب میشه مهم نیست.

I'm just a tired Mom with a part time job,please be kind and rational so i can be as nice as i usually am
دقیقا منم همینجور درد و تو همین حالتها دارم بعضی وقتها.احتمالا همین کشیدگیه.نگران نباش.دردی که با یک ...

مرسی عزیزدلم😙

2706