2733
2734
عنوان

خانمای کدبانو وماهر

235 بازدید | 26 پست

سلام خانما من خودم همیشه ماست میزارم تو خونه ولی مشکل اینه که همشه شل وابکی درمیاد شما راهکاری بلدین یادم بدین ممنون میشم

از دوست به یادگار دردی دارم ...که آن درد رابه صدهزار درمان ندهم

من مامانم درست میکنه خوب میشه

یه بار خودم درست کردم نگرفت مثل شیر آبکی بود😐 

دیگه هم درست نکردم

ماست محلی آماده میخرم

فقط 17 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش اینقدر خود تحقیر نباشیم🥲.🇵🇸🫒🕊️

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

یاد مادربزرگم افتادم مادربزرگم مایه ماستو که میریخت تو شیر موقع هم زدن نازش میداد ی صدای بوس مانندی درمیاورد 

میگفت ماستم خوب میشه خداوکیلی ماستاش عالی بود

مامانم هم ماستو که میزنه بعد میریزه تو کیسه چکیده ش میکنه😋😋😋

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
2728

حتما ماست رو كم ميريزي ؟ 

يا روشو نميپوشوني يه شب تا صبح 

هرچند که‌ رنگ و روی زیباست مرا /چون لاله رخ و چون سرو بالاست مرا / معلوم نشد که در طربخانه خاک /نقاش ازل از چه رو آراست مرا 

اولا شيرو خَيلي بجوشونين بعدشم دماش نه خَيلي بالا باشه نه خَيلي پايين موقع مايع زدن، من ي كاريم كردمً خَيلي بهتر شد به جاي ظرف معمولي ي ظرف سفالي بدون لعاب خريدم اصلا اب نميندازه 

2738

عزیزم شیر میگیری میجوشونی بعد میزاریش ولرم بشه به ازای هر لیتر یه قاشق ماس توش میزاری البته من ماستام معمولا ابکی هست نمیدونم چرا

چ جوری ماست میزارین؟انقد دوس دارم یادبگیزم توروخدابرامنم بگین

شیرو میجوشونی کمی ک خنک شد یه کاسه ماست کوجیک بهش میزنی ، بعد درشو نیذاری و با پتو گرمش نگه میداری با پتو دوراواطرافشو قشنگ میگییری تا تبدیل بشه نصف روز انگار تا کاملا سرد بشه

بعضيا ميگن تو مايه ماست يكمم نمك بزنين خوب بشه 

هرچند که‌ رنگ و روی زیباست مرا /چون لاله رخ و چون سرو بالاست مرا / معلوم نشد که در طربخانه خاک /نقاش ازل از چه رو آراست مرا 
شیرو میجوشونی کمی ک خنک شد یه کاسه ماست کوجیک بهش میزنی ، بعد درشو نیذاری و با پتو گرمش نگه میداری ب ...

نه بابا پتو😲 خیلی داغ میشه اونوقت نمیبنده. ۳.۴ ساعت بیشتر لازم نیست بمونه

💕عشق من همسرم💕 نفس من دخترم💕
من قبل اینکه دخترم دنیا بیاد خیلی ماست میزدم الان دو سه سالیه نمیزنم. ولی اگ مایه ماستت کم باشه یا ا ...

یعنی جاش زیاد گرم نباشه

2706