2733
2739
عنوان

اولین خرید واسه نی نی

411 بازدید | 8 پست

همه میفهمن باردارن میرن کفشی جورابی چیزی میخرن ما تازه تو 25 هفتگی رفتیم اولین خرید واسه نی نی مونو انجام دادیم. تخت تا شش ماهیگی رو گرفتیم حالا مونده کل بقیه خریدا 😁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خوشا به حالت کدوم کشوری راضی هستی از مهاجرت یا نه

عزیزم من ایتالیا هستم راستش وضعیت اقتصادی و کاری خیلی خوب نیست و به خاطر مالیات بالا یه کم گرونی زیاده ولی من تقریبا 8سال و نیمه اینجام میشه گفت که جا افتادم. 

عزیزم من ایتالیا هستم راستش وضعیت اقتصادی و کاری خیلی خوب نیست و به خاطر مالیات بالا یه کم گرونی زیا ...

به نظر تو کدوم کشور واسه مهاجرت خوبه واینکه این درسته میگن تو هر کشوری بچه بدنیا بیاری شهروند اونجا میشی 

خدا گر زحکمت ببندددری ز رحمت گشاید در دیگری
2738
به نظر تو کدوم کشور واسه مهاجرت خوبه واینکه این درسته میگن تو هر کشوری بچه بدنیا بیاری شهروند اونجا ...

عزیزم من خودم ایتالیا رو به هیچ کس توصیه نمیکنم و فکر میکنم بهترین گزینه تو اروپا آلمان یا سوئد باشه. برای شهروندی هم واقعا نمیدونم فقط میدونم که ایتالیا نمیده یه سری از کشورا ولی فکر میکنم که میدن ولی دقیق نمیتونم بگم. کانادا خیلی مهاجر پذیرتره از اروپا به نظر من و شرایط کاری توش بهتره