2733
2734
عنوان

بهترین مسیر رفت و آمد

7602 بازدید | 11 پست
سلام دوست جونای خوبم
من توی نت خیلی سرچ کردم تا بفهمم بهترین مسیر رفت و آمد از میدان آرژانتین به میدان صادقیه کدوم مسیر هست.اگه اتوبوس باشه بهتره.آخه من خونم را عوض کردیم و اومدیم صادقیه و محل کارم هم میدان آرژانتین هست.یک هفته است که کلی با مسیر رفت و آمدم درگیر شدم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
شیوا و ساناز جون مرصی از راهنماییتون.شما تا حالا ندیدن از ارژانین مستقیم با یه اتوبوس بشه رفت مثلا آیت اله کاشانی یا صادقیه؟من یک روز چشم خورد پشت یه اتوس توی آیت اله کاشانی که نوشته بود آرژانتین ولی الان هر چی که نگاه می کنم توی نت نمی تونم پیدا کنم
من خودم ندیدم اما باجه هایی که بلیط اتوبوس می فروشن اطلاعات کامل مسیرها را چاپ شده دارن. می تونی ازشون بگیری. من خودم یه بار رفتم بگیرم گفت تموم شده جدیدش و ندارم اما خود آقاهه خیلی وارد بود همه مسیرها رو میدونست.
2738
ویدا جان بهترین مسیر اتوبوسی همونیه که شیوا گفت فلکه دوم صادقیه به هفت تیر از هفت تیر هم میتونی اتوبوسهای سر قائم مقام به شهرک غرب رو سوار شی آرژانتین پیاده شی برای برگشت به خونه هم مجبوری با تاکسی های سر بخارست تا هفت تیربری از اونجا با اتوبوس بری تا فلکه دوم صادقیه