2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ای وای نه تو رو خدا به خدا دیشب انقدرررر توی هواپیما گریه کردم.. میام تهران حالم بده دلم خونه مو میخ ...

راه دور اشتباه 

منم راه دور ازدواج کردم خیلی اذیت میشم 

میرم خونه مامانم اینا دلتگ شوهرم میشم

خونه خودم میموندم دلتنگ ماما اینا میشم

اصلا خوب نیس دیروز رسیدم خونه مامااینا حالا دلتنگ شوهرمم 

من خودمم پر...دم . میخوای برات بخونم  

تو خودت حالت بده 

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.

بچه ها لطفا برای اشتیمون صلوات بفرستید ممنونم اوضاع خیلی بده 

من اصلا شوهرداری بلد نیستم😭

من محصل طب سنتی هستم به نیت ظهور امام زمان سوال های طبی رو پاسخ میدم خوشحال میشم کمکت کنم 💜🍃
بچه ها لطفا برای اشتیمون صلوات بفرستید ممنونم اوضاع خیلی بده  من اصلا شوهرداری بلد نیستم😭

باشه 

من اصلا تحمل قهر ندارم سریع با شوهرم حرف میزنم یعنی کافیه به همدیگه نگا کنیم خندم میگیره و...

باشه  من اصلا تحمل قهر ندارم سریع با شوهرم حرف میزنم یعنی کافیه به همدیگه نگا کنیم خندم میگیره ...

منم همینطوریم ولی دوس دارم یکم غرور نگه دارم اما از بس دوسش دارم و وابستم نمیش

اما خب وقتی ک دعوا جدی میش و میره من کاری نمیتونم بکنم 

اگ باز صب بود میرفتم دم مغازش اما خب الان نمیش 

از بس حرص خوردم قفسه سینم تیر میکش دوس دارم حالم بد بش ببرنم بیمارستان تا اونجوری بیاد اشتی کنیم😭

من محصل طب سنتی هستم به نیت ظهور امام زمان سوال های طبی رو پاسخ میدم خوشحال میشم کمکت کنم 💜🍃
منم همینطوریم ولی دوس دارم یکم غرور نگه دارم اما از بس دوسش دارم و وابستم نمیش اما خب وقتی ک دعوا ج ...

نگو دختر برم بیمارستان ...این حرفا چیه

بلاخره آخر شب میاد خونه دیگه 

قشنگ بشین باهاش حرف بزن با قهر و دعوا و ...

چیزی درست نمیشه همه چی با حرف زدن درست میشه 

من خودمم مثه شمام ولی خب حرف نزنم باهاش میترکم

2706