2733
2734
عنوان

استخاره کردم بد اومد!

177 بازدید | 10 پست

سلام،خیلی ناراحتم دیگه نمیدونم چیکارکنم،بعد یه مدتی بالاخره یه جایی تونستم کار پیدا کنم البته کارش در حد تحصیلات من نیست و در واقع یه نوع منشیگری اماتو یه شرکت معتبر ولی با اینحال قبول کردم ولی استخاره کردم بد اومد چیکار کنم بنظرتون؟ شما بودین چیکار میکردین؟ 

تو این بیکاری برا کار استخاره کردی ننه😲😲😲

چن تا صلوات بده برو شروع کن 

اگه از محیط و ایناش راضی

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

استخاره اگر سر راه دوراهي قرارگرفته باشي و تو تشخيص خوب وبدكارت مونده باشي و اينكه معتقد باشي و صدالبته ك از مرجع موثق استخاره بگيري درسته ..حالا اگر همه  اينها باشه بايد ب جواب استخاره اي ك گرفتي عمل كني 

استخاره برا زمانیه که عقل عاجز باشه برا تصمیم گیری الان استخاره برا چیه با عقلت فکرکن خوب بود فعلا برو تا پیداشدن کاربهتر اصلا الان استخاره ای که کردی درست نیست

😍😍دوست جونی میشه برا حاجت دلم دعاکنی؟😍😘😚😙😗😍