2737
2739
عنوان

مرطوب کننده

774 بازدید | 21 پست

دوستان میشه یه مرطوب کننده ی صورت واسه پوست چرب معرفی کنید؟

واسه دستام هیمالیا استفاده میکنم خیلیم راضیم ازش 

ب صورتم نمیدونم چه مرطوب کننده بزنم که هم خیلی چرب نباشه هم جوش نزنم

کرم Qvکیو وی،اصلا چرب نیست و جوش هم نمیزنی دکتر واسم نوشت. من چندین ساله استفاده میکنم مشکلی نداشتم باهاش. فقط یه نصیحت اصلا کرم مرطوب کننده پوست چرب کلینیک رو نگیری باور کن کلی پول میدی ولی مرطوب کنندگیش از کیو وی هم پایین تره .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بچه ها پوست من چربه بازم نیاز به مرطوب کننده داره صورتم؟ فقط به دستام که خشکه کرم میزنم صورتم هیچی& ...

اگه صورتت مشکلی نداره نه لازم نیست مرطوب کننده بزنی فقط آب زیاد بخور همون روزی 8 لیوان.

2738
اگه صورتت مشکلی نداره نه لازم نیست مرطوب کننده بزنی فقط آب زیاد بخور همون روزی 8 لیوان.

نه مشکلی نداره 

فقط دور دهنم یکم پوسته میشه گاهی

درواقع پوستم مختلط

هنوزم ضد آفتابی که برام خوب باشه پیدا نکردم همش چربه برام 

سان سنی میزنم که برام چربه بازم البته نه زیاد.یکم هم سنگینه

نه مشکلی نداره  فقط دور دهنم یکم پوسته میشه گاهی درواقع پوستم مختلط هنوزم ضد آفتابی که برام ...

پوست منم مختلطه .باید ضدافتاب فاقد چربی بگیری .من درموبای استفاده میکنم خوبه تقریبا فقط زیرش باید مرطوب کننده استفاده کنی. و چون فیزیکال هست یه درجه پوست رو روشنتر میکنه اما فاقد چربیه و روی پوست سبکه.ضدافتاب خوب زیاد هست.

کرم آردن (مخصوص پوست های دارای آکنه )برای پوستای چرب خوبه. رنگش جلدش سبزه.اگرم خواستین از روغنای گیاهی استفاده کنید , روغن هسته انگور واسه پوستای چرب خیلی مفیده. پر از ویتامین E و مواد مغذیه پوسته. اینم مقاله هم کلا درمورد مرطوب کننده های گیاهیه. فکر کنم به کارتون بیاد.

http://blog.bamailto.com/the-best-moisturizing-oils-for-face/

2706