2737
2739

بچه ها دختر عمه ى من تو اكيپشون بود ميگفت نميدونيد چه بر سر ممد لمينتو پريسا اوردن اگه يادتون باشه يه مدت نبودن  خيلى جريمه اش كردن حتى زندانم فرستادنش دختر عمه ام از ترسش ميگفت ما ديگه بهشون زنگ نميزنيم  

خدا جونم کلی خسته ام کلی دلگیرم  برای بار سوم نینیم سقط شد وای که چقدر تنهام 😔😔😭😭.     ‌خدایا بازم شکر 😔                              خدایا نزار آرزو به دله شنیدنه کلمه مامان بشم خدایا شده برام آرزو بغل کردنه نینیم خدایا قسمتم کن🤲🤱🤰🏻👼🏻👶🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی هم زشت بود 😶 مخصوصا لباس عروسش و حجابش انگار از حموم درومده بود حالا خوبه هر پارتی میرفت لخت ب ...

فک نکنم عروسی خودشون بوده باشه.

هرکی اون مدلی عروس بشه زشت میشه خب😵😵

♥𝙻𝚘𝚟𝚎 𝚘𝚛 𝚖𝚘𝚗𝚎𝚢?? +perspolis♥�
2731
فک نکنم عروسی خودشون بوده باشه. هرکی اون مدلی عروس بشه زشت میشه خب😵😵

یعنی تبلیغاته منم شک دارم آخه حجاب زده بعد مهموناشون نشون نداد وحتی اونا که دم به ساعت ماهگرد میگرفتن خریداشونو قبل ازدواجشون رو نگفتن

یعنی ب هر کاری دست میزنن فالوور جمع کنن انقد بدم میاد از این شاخای ایسنتا یکیشون همین پسره هس همش عمل بود با یکی یدترخودش ازدواج کرد اسمش سامان بودبنظرم ادم میبینتش میترسه باید کفاره بدی

من صاحب اعمال خویشم،میراث‌دار کردارهای خویش،زاده اعمال خود،در پیوند با کردار خویش،و متکی بر اعمال خود می‌زیم،و هر فعلی که انجام می‌دهم،نیک یا بدمیراث آن به من می‌رسد
2738
بچه دختر عمه ى من تو اكيپشون بود ميگفت نميدونيد چه بر سر ممد لمينتو پريسا اوردن اگه يادتون باشه يه م ...

آره زندان بودیه مدت،پیجشون هم باشرط وشروط بهشون پس دادن

دوست جونیا هرکس به عکاسی وارده لطفأ به من اطلاع بده،شدیدأ به کمک احتیاج دارم😘😘😘😘
یعنی تبلیغاته منم شک دارم آخه حجاب زده بعد مهموناشون نشون نداد وحتی اونا که دم به ساعت ماهگرد میگرفت ...

بله تبلیغاته

پایین کلیپشون اسم تمام کسایی که کلیپ و درست کردن و نوشته

کیا قبول دارن؟؟؟؟
.
.
.
در ملتی که مردمانش با عطسه ایی از هدفشان دست میکشند،
پیشرفت یک توهم است.

یعنی تبلیغاته منم شک دارم آخه حجاب زده بعد مهموناشون نشون نداد وحتی اونا که دم به ساعت ماهگرد میگرفت ...

اره بابا حتما تبلیغه

فک کن ی همچین ادمایی این مدلی عروسی بگیرن...خیلی خیلی محاله😁

♥𝙻𝚘𝚟𝚎 𝚘𝚛 𝚖𝚘𝚗𝚎𝚢?? +perspolis♥�
بچه ها دختر عمه ى من تو اكيپشون بود ميگفت نميدونيد چه بر سر ممد لمينتو پريسا اوردن اگه يادتون باشه ي ...

خب چرا 😕 درسته خزن و خیلی بیخودن ولی خب خدایی کاری نکردن تا باشه اینستا پر ازین خزا  پارتی هم که همه میرن چیز عجیبی نبودتو اینستام که کلیپ میدن تازه فجیع ترم هست چرا مملی حالا؟؟

2706