2737
2739
عنوان

میشه کمکم کنین دلم شور میزنه

390 بازدید | 26 پست

سلام دوستان من باردارم بیست هفتمه امروز یکم دلم شور میزنه حس میکنم بچم تکون خوردنش کم شد یا شایدم تکون نخورد 🤦🏽‍♀️ 

میشه بگین جز خوردن شیرینی چه کاری انجام بدم تا متوجه تکون خوردنش بشم! چون شیرینی میخورم اونجوری که برای همه تکون میخوره برای من نه اصلا تکون نمیخوره

‏دلخوریهای ریز ریز‏ ، بی مهری های بزرگ ‌میاره..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
برو دکتر

چون هفته قبل سر همین که تکون نمیخوره رفتم دکتر سونو تا ضربان قلبشو بشنوم که خداروشکر سالم بود

انقد به همه استرس دادم دیگه الان کسی به حرفم گوش نمیده 🤦🏽‍♀️ صبح یکم‌تکون خورد الان هرکار میکنم تکون نمیخوره

بزار بخوابه بچه رو نباید که هی تکون بخوره بعضیا انقد آرومن که فقط نبض میزنن😆

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️
2740
فکر کنم باید شیرینی بخوری به پهلوی راست بخوابی؟

موجود عجیبی است با شیرینی تکون‌نمیخوره😐🤦🏽‍♀️ فک کنم مثل پدرش از شیرینی خوشش نمیاد 

درضمن استرس سمه واسش خودتو سرگرم کن فیلم ببین یا یه سرگرمی واسه خودت جور کن واسش کتاب بخون

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️
بعضی بچه ها کلا ارومن خیلی ورجه ورجه ندارن

دیوانم کرد انقد اروم هست 🤦🏽‍♀️ خب من نگران میشم صبح تکون میخوره با شب موقع خواب 

حالا یکی هم برعکس شما تاپیک زده بود چنان ورجه وورجه میکنه میترسم.بیچاره زهرترک شده بود

باید دکتر بری 

هفته قبل یر همین‌موضوع رفتم دکتر دیگه همه بهم میگن زیادی حساسی حرفمو‌گوش نمیدن 🤦🏽‍♀️

والا من که هفته 20 اصلا متوجه نمیشدم حرکاتو.ولی تو این هفته ها میگن اصلا حرکات منظم نداره جنین.ممکنه ...

امیدوارم همینجور باشه ، حرکتش انگار ماهی تو شکمت هست هعی میپره

2706