2733
2739
عنوان

اهوازیاااا😍

151 بازدید | 11 پست

سلام عزیزان

یه دکتر خوب میخوام واسه سزارین لطفا رانمایی کنید

در زندگی یاد گرفتم:با احمق بحث نکنم و بگذارم در دنیای احمقانه خویش خوشبخت زندگی کند.با وقیح جدل نکنم چون چیزی برای از دست دادن ندارد و روحم را تباه می کند.از حسود دوری کنم چون اگر دنیا را هم به او تقدیم کنم باز از من بیزار خواهد بود.وتنهایی را به بودن در جمعی که به آن تعلق ندارم ترجیح دهم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

الان زیر نظر دکتر دهقان هستم اما میخوام دکترمو عوض کنم

در زندگی یاد گرفتم:با احمق بحث نکنم و بگذارم در دنیای احمقانه خویش خوشبخت زندگی کند.با وقیح جدل نکنم چون چیزی برای از دست دادن ندارد و روحم را تباه می کند.از حسود دوری کنم چون اگر دنیا را هم به او تقدیم کنم باز از من بیزار خواهد بود.وتنهایی را به بودن در جمعی که به آن تعلق ندارم ترجیح دهم.

دوستان لطفا بگید خودتون یااطرافیانتون پیش کدوم دکتر بودین و راضی بودید وگرنه اسم دکترای خوبو میدونم😍

2740
دکتر گرمسیری تو نادری مطب داره

میشناسمشون

کسی رو دیدید پیش ایشون زایمان کرده باشه و راضی باشه؟؟؟

سلام عزیزم.من اسفند پیش دکترخلفی تو بیمارستان مهر سزارین کردم.عاااالی بود.خیلی راضی ام.خدا خیرش بده

آقا هست البته

*بامداد خمار* گروهآبی    وزن اولیه ۶۶  وزن هدف اول ۶۴ ....هدف دوم ۶۲...هدف نهایی ۶۰  
میشناسمشون کسی رو دیدید پیش ایشون زایمان کرده باشه و راضی باشه؟؟؟

اره خودش منو سز کرد..البته تو بیمارستان فاطمه زهرا با دفترچه نیروی مسلح..البته اینم بگم من بچه دومم بود...عملش عاااالیه..البته پمپ درد نمیزارن..

با خدا باش پادشاهی کن😍بی خدا باش هرچه خواهی کن