2733
2734

سلام به همگي

ديگه خسته شدم از دست شوهرم يك سال نيم ازدواج كرديم هنوووز اونطور كه بايد با خانواده من جوش نخورده

فقط وقتي با خانواده خودش هستيم خوب خوش شاد و ميگه ميخنده

ولي وقتي پيش خانواده من هستيم ساكت ميشينه يا انققققد نكته بين ميشه كه يه بهونه جور كنه همه چيو كوفت من كنه😥😥😥😥😥😥

الانم داداشم بعد چند وقت اومده از بعد نهار نميدونم چي شده رفته اخماشو كرده تو هم

بخدا دارم ديوونه ميشم بگيد چكار كنمممم

خب حتمن دقت میکنه وبعد میگ دیدی فلانی فلان حررف وبهم زد ..

به نام خداوندی که پرسپولیس را آفرید  تا استقلال بی سرور نماند ... !!!!    من(سوگندپرسپولیسیپرسپولیسیم  و پرسپولیسی خواهم ماند!! 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اوشون تحت تاثیرن عزیزم!!!!!

توام متقابلا همین رفتارو با خونوادش داشته باش وقتی م پرسید بگو عکس العمل خودته

💚الهی شکر 🙏خدایا ممنونم واسه هدیه قشنگی که بهم دادی👈پسرمو میگم😍🍼👶 اللهم صل علی محمد وآل محمدهرچه دلم خاست نه آن میشود...هرچه خدا خواست همان میشود.🎀💙توکل بخودت 💛

ولی یوقتم اخمش بره تو هم اصلا نمیپرسم چته که اعصاب خودم خورد نشه.اونم بعدش دیگه نمیگه چی بوده.قورت میده میره

پایانی برای قصه ها نیست.....چرا که نه گوسفندان عاقل میشوند و نه گرگها سیر  

عین شوهر من اون اوایل حتی مامانم اینا ماهی ی بارم که میومدن اخماش تو هم بود یا میرفت میخوابید پیش خونوادش گل از گلش میشکفت منم چنبار عین خودش برخورد کردم حساب کار دستش اومد الان جوری شده که همش میگه بریم خونه مامانت اینا اونا خیلی بهش محبت کردن اونقدری که خونوادش بهش محبت نکردن 

خب حتمن دقت میکنه وبعد میگ دیدی فلانی فلان حررف وبهم زد ..

خانواده من جز بفرما اقا و احترام عزت چيزي بهش نميگن 

من رفتار خاصي ندارم ولي ميگم كه به كوچك ترين چيز گير ميده

الان اگه بجاي داداش من كه مجردم هست خواهرشو شوهرش اينجا بودن ميتركوند😭 از خوش رفتاري بگو بخند پذيرايي همه چي

2740
محل نزار بابا شوهر منم همینه بعد 8سال.البته بهونه و کوفت و اینا نه.ولی رسمیه با خانواده من.

رسمي باشه اشكال نداره

شوهر من اخم ميكنه ميشينه يجا

داداشمم داره هي زير چشمي نگا ميكنه

خب خجالت ميكشم

اوشون تحت تاثیرن عزیزم!!!!! توام متقابلا همین رفتارو با خونوادش داشته باش وقتی م پرسید بگو عکس العم ...

اتفاقا شب خونه مامانش هستيم 

ولي من انقد خرم كه نميتونم چيزي تلافي كنم

البته سعي كردم چند بار اين كارو كردم ولي يهو مادرش يا خواهرش ميگه چيزي شده عروس چرا ساكتي چرا فلان

بنظرم نبايد بگي ناراحتي ازين وضع بدتر حساس مي شه کلا نقطه ضعف نشون نده

به همه بگو اينجوريه ديگه مدلشه هميشه همينطورهاما رفتي خونه مادرشوهر يا اونا اومدن دقيقا شما هم همينکارو کن

هنوز بهار نشده،اما بوته نرگس باغچه ما گل کرده،اگه با اومدن بهار بعد از اين همه انتظار تو وجود من هم گلي جوونه بزنه اسم نرگس و يافرزند نرگس،مهدي رو روي بچم ميزارم.
عین شوهر من اون اوایل حتی مامانم اینا ماهی ی بارم که میومدن اخماش تو هم بود یا میرفت میخوابید پیش خو ...

نه اين شوهر من خانوادش حسسسسسابي حواشو دارن حسابي ميگم يعني خيلي ها زبوني ميريزن براش كه نگو

اتفاقا شب خونه مامانش هستيم  ولي من انقد خرم كه نميتونم چيزي تلافي كنم البته سعي كردم چند بار ...

توام سرد جواب بده 

اتفاقا چون قبلا سرد نبودی شوهرت متوجه میشه و ازت سوال میکنه که چرا

توام بگو بهش

💚الهی شکر 🙏خدایا ممنونم واسه هدیه قشنگی که بهم دادی👈پسرمو میگم😍🍼👶 اللهم صل علی محمد وآل محمدهرچه دلم خاست نه آن میشود...هرچه خدا خواست همان میشود.🎀💙توکل بخودت 💛
2706