2733
2739
عنوان

از مرد ....

2347 بازدید | 80 پست

از مردای دی ماهی کسی هست راضی باشه اصن چی میدونین راجع بهشون ؟ چه جورین ؟ اخلاقیاتشون ؟ ابراز احساسشون ؟ توو رابطه ی عاطفی ؟ اصن تو دورو برتون یا همسر یا دوست پسر یا نامزد یا مردی که دی ماهی باشه سراغ دارین که خیلی خوب بشناسیدش ؟؟ اصن مردای خوبی هستن ؟ میدونم نسبی هست همه چی اما در مورد دی میخوام بدونم مخصوصااااا 

دی ماهی هامهربونن

برادرشوهرم وپسرم وخواهرشوهرم وعمه ی شوهرم دی ماهی هستن

برای حل مشکلم یه صلوات میفرستی???              خدایا خیلی خیلی میترسم ولی  دل خوشم  به این ایه (وافوض امری الی الله ان الله بصیربالعباد)...خدایافقط توبینایی توشنوایی خودت میدونی توی دلم چی میگذره خدایاکمکم کن..ان شاءالله همه به حاجات شون برسن...(بیاین برای هم دعاکنیم)

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
شوهرم دی ماهی. ادم مهربون و ساده و کم حرفیه. عصبانی شدنشون ناجوره .. اهل حرف و خاله زنک بازی هم نیست ...

لجبازم هستن ؟؟؟؟ یا مغرور ؟ ابراز احساساتشون چه جوریه ؟؟اصن قلق مردی که لجبازه چیه ؟؟ از چه جور دختری یا زنی خوششون میاد سرسنگین ؟؟ یا شلوغ ؟؟

لجبازم هستن ؟؟؟؟ یا مغرور ؟ ابراز احساساتشون چه جوریه ؟؟اصن قلق مردی که لجبازه چیه ؟؟ از چه جور دختر ...

گاهی لجبازی میکنه و مغرورم هستن ک این خصلت کلا خانوادگیشونه. ولی من ک آذر ماهی هستم لج باز تر و جوشی ترررم. کلا دی ماهی ها صبرشون زیاده‌.. شوهر من ک میگه سنگین باش 😅

مثبت فکر کنید،اتفاقهای مثبت رخ میدهد...
خيييلي مهربون اما درعين حال قد هستن دل رحم اما درظاهر سرد و خشك

واااای اره سردن خیلی و غد . قلق چیه ؟؟؟ شما شوهرتون دی ماهیه ؟ از چه جور اخلاقیاتی توو زنشون خوششون میاد یا میپسندن