2737
2734
عنوان

خانومای باردار یه لحظه میشه بیایید

264 بازدید | 43 پست

سلام دوستان

من چون بعد سقط پریود نشدم و بلافاصله باردار شدم سن جنین رو از رو سونو محاسبه میکنم فقط .

طبق اولین سونو ک تو پنج هفته بود,تو هفته یازده رفتم سونو اما ین جنین رو یه هفته بیشتر گفت اونموقع.

پزشکم گفت سن بارداریتو برحسب اخرین سونو حساب کن بعد این.ینی یه هفته بیشتر.ک طبق اون امروز ۲۴ هفته بودم ک  رفتم سونو و سن جنین رو اینبارهم ۵روز بیشتر گفت.

هنوز جواب سونو رو پیش پزشکم نبردم اما دکتر سونو گفت خیالت راحت راحت همه چ عالی و طبیعیه.

خواستم ببینم کسی,بوده مث من باشه?

ضمنا میزان مایع آمنیوتیک یاهمون کیسه آب جنین چقدره?برامن ۱۲cm هست.احساس میکنم شکمم یکم زیادی بزرگه .اما تو سونو نوشته نرمال

براشما چقدره?

ببخشید طولانی شد😙

وزن اولیه۱۰۶،وزن فعلی۵۵.خدا ای همیشه با من❤در لبان ژکوند،در چهره مسیح بر صلیب،در چشمان چاپلین،لبخندیست...دردهای بزرگ را نمیتوان گریست❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میشه دعاکنی بارداربشم

حتما حتما عزیزدلم

ازته دلم برات دعا کردم همین الان رو به قبله

وزن اولیه۱۰۶،وزن فعلی۵۵.خدا ای همیشه با من❤در لبان ژکوند،در چهره مسیح بر صلیب،در چشمان چاپلین،لبخندیست...دردهای بزرگ را نمیتوان گریست❤
2728
وای فدات بشم عزیزم ی دنیاممنون ان شاالله زایمان بی خطری روداشته باشی❤😘😍☺

۰😙😙😙😙😙

2740
وای فدات بشم عزیزم ی دنیاممنون ان شاالله زایمان بی خطری روداشته باشی❤😘😍☺

عزیزم ب امید خدا باردار میشی، ولی حتما مراجعه کن ببین مشکلت رفع شده یاهنوز

بیقرار توأم و در دل تنگم گله هاست ... آه و بیتاب شدن عادت کم حوصله هاست ... مثل عکس رخ مهتاب ک افتاده در آب ،،، در دلم هستی و بین من و تو فاصله هاست،،،

گلم اتفاقا دكتر و ماماي من ميگن دقيق ترين سن رو سونوي اول ميگه

بنظرم شما سونوي اول و در نظر بگير

سونوي اول با تاريخ پريودم دقيقا مچ بود ولي سونوي دوم سه روز بيشتر و سونوي آخر ٤ روز بيشتر نشون داد

درحاليكه اولي درسته

مايع آمونياكم الان چراغا خاموشه

منم رو تختم

حال ندارم برم بخونم 😅

حساس الكي نباش

دكتر كه ميگه خوبه يني خووووبه

میشه برام منم دعا کنی من بدبخت هم دوتا سقط داشتم😭😭😭😭

اگ قابل باشم و خداصدامو بشنوه عزیزم دعات کردم 

انشاالله بزودی خدابهت ی نی نی سالم و صالح بده

گلم اتفاقا دكتر و ماماي من ميگن دقيق ترين سن رو سونوي اول ميگه بنظرم شما سونوي اول و در نظر بگير س ...

خداروشکر خیالم یکم راحت شد😙

2706