2733
2739
عنوان

قرص خوب بگین برای ریزش و رویش و رشد مو

| مشاهده متن کامل بحث + 105262 بازدید | 51 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سلام شوهر من دوسال است از هیر ویت استفاده می کنه موهاش زیاد و سیاه شده فوق العاده عالی است

من یک ماه و نیم هست دارم  از هرویت استفاده میکنم ریزش مو که واقعا تموم شده خیلی خیلی کمه و اینکه موهام براق شده و خواهرم میگه موهات داره ضخیم میشه ولی هنوز موهای مجدد رویش نکرده ولی با توجه به حجیم شدن موهام متوجه شدم داره روی ضخامت موهام تاثیر میزاره راستی من موهامو پسرونه زدم  چندماه رشد نداشت ولی تو این یک ماه و نیم به نظرم واقعا روی رشد موهام تاثیر گذاشته ولی همه اینا بخاطر غذاست. گوشت و آجیل گردو  و انجیر برای مو عالین که خیلی گرون شده در نتیجه به نظرم کسی که نمیتونه اینا رو بخره بهتره حداقل قرص ویتامینه بخوره.  چند نفرو  میشناسم موهاشون خیلی پره  و لاغرن همشون آجیل زیاد میخورن و گوشت  و پروتئین مصرف میکنند. اگه کسی گفت موهام ارثیه دروغه چون دوست من انقدر کچل بوده تو بچگی برای موهاش دکتر میرفته ولی از بس مصرف آجیل داره با گوشت موهاش خیلی پرپشت شده. نکته اینه که مردم میخوان بگن ذاتی خوشگلیم. خلاصه تهش اینه شما زشت نیستید فقط پولدار نیستید. اگر میخواهید بدونید کسی تا حالا خوب غذا خورده به موهاش نگاه کنید. چون کم پشت بودن مو غالبا نشانه ضعف غذاییه. 

من یک ماه و نیم هست دارم  از هرویت استفاده میکنم ریزش مو که واقعا تموم شده خیلی خیلی کمه و اینک ...

حرف شما درست ولی اینکه میگی گوشت و آجیل میخورن و لاغرن عجیبه اینا ک مرتب و زیادبخوری میچاقی

هرویت عالیه ولی من خوردم چاقم کرد دیگه نخوردم الان سیستین ب۶ میخورم اونم بد نیست ولی باید ۴ ماه بخورم تا نتیجه ببینم من الان یک ماهه میخورم روزی ۴ تا هم برای مو خوبه هم ناخن 

فيزيك بعدها ثابت ميكند در روزهاى بارانى جاى خالى آدمها "بزرگتر" ميشود