2752
2734
عنوان

خدا راضیم برم تو قبر بخابم اما نرم خونه. آه از مادر..

| مشاهده متن کامل بحث + 1672 بازدید | 102 پست
بگردم تورو عزيزم... مطمئن باش ميگذره روزاي خوب در انتظارته خداروشكر كن كه همسرت مرد خوبيه مشكلات مال ...

شوهرمم امید ب اینده میده ولی دیگه تحمل الانو ندارم. خیلی درده مادری ک باید تو این شرایط سخت مرحمت باشه همش نمک ب زخمت بزنه. دشمنام هم اینجور زخمم نزدن.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به همه چی فک کردم اما نشده. باز تا پارسال سرم ب درس بند بود الان دیگه چون بیکارم خونه خیلی زخم زبونم ...

ببین عزیزم عقد طولانی برای خانواده دختر سخته 

رفت و امد داماد و کم و زیاد زندگی 

مادرتون از این بلا تکلیفی خسته شده 

یه کاری کن زودتر برید سر زندگیت

هر چه تبر زدی مرا زخم نشد جوانه شد 
2731
اصن معلوم نیست ن من جهازم کامله ن خونه تونستیم رهن کنیم ن پول عروسی و طلا و .. داره شوهرم. کلا رو هو ...

چند وقته عقد هستی؟

از سر و ته خرجا بزن و برو .

وام از دواج مگه نمیدن جدیدا ؟

پس باید بری سرکار هم درامد داری هم مامانت کمتر میبینتت وهم رنگ ارامش دارین توی خونتون شوهرت رو حتما راضی کن بگو دیگه نمیتونم تو خونه بمونم مامانم رو ناراحت میکنم . در ضمن جواب مامانت رو نده خودش کم کم بی خیال میشه.

عضو گروه رز آبی. 💙💙💙.       وزن شروع ۶۹کیلو  .           شروع  ۱۲ دی . 💙💙💙.       وزن هدف ۵۹ کیلو . 
ببین عزیزم عقد طولانی برای خانواده دختر سخته  رفت و امد داماد و کم و زیاد زندگی  مادرتون ...

اره خسته شده اونم حق داره ولی خدایی کل این مدت عقدو زهرم کرد. عیدو گربه کردم تولدم گریه  کردم حتی روز بعد عقدم هم ولم نمیکرد و غر میزد. مادره باید مرحم باشه نه سرزنشگر نه دشمن.

خیای دلسوزه ولی شده گاوه نه من شیر ده

کارش آزاده همه درامدشو دوباره ب کارش تزریق میکنه. ولی چوب فکرای اشتباهشو هم میخوریم ک الان پول رهن ح ...

اشتباه میکنه شوهرت

داره وضعیت شما رو میبنه و فکر گسترس کارشه؟

باهاش حرف بزن اگه قانع شد که شد .اگه نشد یه ساک بردار و برو خونه مادر شوهرت 

یکمی سختشون بشه خودشون یه فکری میکنن

پس باید بری سرکار هم درامد داری هم مامانت کمتر میبینتت وهم رنگ ارامش دارین توی خونتون شوهرت رو حتما ...

شوهرم همیشه دید مامانم زجم میده اما هیچوقت ب معنای واقهی درک نکرد کاری برام جور نکرد ک من خونه باشم همش میگفت تحمل کن یا ول کن بیا. الان قراره مغازه پیدا کنه منم ببره سرکار

نوش دارو بعد مرگ سهراب

اره خسته شده اونم حق داره ولی خدایی کل این مدت عقدو زهرم کرد. عیدو گربه کردم تولدم گریه  کردم ح ...

یکمی شرایط مادرتونو درک کنن

سناشون بالاست و کم طاقتن

روی شوهرت فشار بیار و کارو تموم کن 

شوهرم همیشه دید مامانم زجم میده اما هیچوقت ب معنای واقهی درک نکرد کاری برام جور نکرد ک من خونه باشم ...

مشکل شما عقد طولانیه نه سر کار رفتن شما 

یه جورایی به سوهرت خوش گذشته .

زن داشتن بدون خرج و مخارج زندگی متاهلی

اشتباه میکنه شوهرت داره وضعیت شما رو میبنه و فکر گسترس کارشه؟ باهاش حرف بزن اگه قانع شد که شد .اگه ...

خودشم همینو میگه. میگ بمون تا من مجبور بشم زکدتر خونه بگیرم اما اینجوری ک هم من بی عزت میشم و میگن دختره خاموادش پشتش نیستن هم اینکه لج و لجبازی میش بیاد و خانوادم منو نمیبخشن.نمیخام طرد بشم از خانوادم. هرچند نفرت دارم تو قلبم ولی نمیتونم ابرومونو نادیده بگیرم و مایه دشمن شادیشون بشم