2752
2734
عنوان

خدا راضیم برم تو قبر بخابم اما نرم خونه. آه از مادر..

| مشاهده متن کامل بحث + 1672 بازدید | 102 پست
هرچی بیشتر تو عقد بمونی، حرمتها بیشتر شکسته میشه از اول شوهرت نباید این چیزا رو می فهمید حالا تا آ ...

ب نظرتون فردا پس فردا پا شم برم خونمون؟

میدونم زخمم مینه و میگه هان چون جا نداشتی برگشتی. هان بیرونت کردن ک اومدی و هزارتا زخم زبون دیگه ک باید بذارم گوشه دلم

طلام برام مهمه چون شوهرم سر عقد بهم داد و سر بدقولی خودش مجبور شدم بفروشم و بتید بهم برگردونه تا دلم ...

چی بگم عزیزم . پس چاره ای جز صبر نداری فدات شم . چون نمیتونی بگذری باید تن بدی به یه سری سختی ها .

امیدوارم به زودی مشکلت حل بشه .

⁦♥️⁩⁦♥️⁩

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
 ب نظرتون فردا پس فردا پا شم برم خونمون؟ میدونم زخمم مینه و میگه هان چون جا نداشتی برگشتی. هان ...

حتما در اسرع وقت برو خونه پدرت

یک لحظه هم شک نکن

تو خونه هم مادرت هرچی مبگه بگو شما درست میگین

خیلی خواست اذیتت کنه

جلوش بشین گریه کن، گریه مظلومانه ها

نه کولی بازی و تو سر و کله زدن

بگو مادر من، من جایی ندارم وضعم اینه هیچ کسیو ندارم مگر تو دنیا مهربونتر از مادر هست

وقتی تو که مادر منی با من اینطوری و زخم به دلم می زنی پس من چه بیچاره ای هستم که هیشکی تو این دنیا منو نمیخواد

بگو مادر اذیتم نکن، پشتمدباش مادرم باش همدلم باش شده دستشو ببوس کف پاشو ببوس

ولی دلشو بدست بیار

دل مادرتو بدست بیاری کارهات ده برابر میفته جلو

نميدونن كه دارن اسيب ميزنن منم مثل تو خيلي وقتها عصبي و ناراحتم

من اینقد بی اعصاب شدم ک همش میگم فردا چطور میخام بجه بزرگ کنم بس ک با اعصاب و روانم بازی شد. بس ک مامانم همه مشکلاتشو سر من خالی کرد

حتما در اسرع وقت برو خونه پدرت یک لحظه هم شک نکن تو خونه هم مادرت هرچی مبگه بگو شما درست میگین خی ...

اره حتما برمیگردم خونه اما دروغ چرا، نمیتونم بشینم التماسش کنم و خیلی باهاش حرف بزنم چون از بس زجرم داده و اذیتم کرده و نیش و کنایه بهم زده ازش نفرت و کینه تو دلم دارم.  حتی سر بیماری ک خدا داده هم مامانم بهم نیش زد و قلبمو شکست. نفرین هم زیاد میکنه نفوس بدهم خیلی میزنه واس همینه کارا عروسیمون جور نمیشه. نفرین ناحق هم باشه اثرشو میذاره😭😭😭😢😢😢

من اینقد بی اعصاب شدم ک همش میگم فردا چطور میخام بجه بزرگ کنم بس ک با اعصاب و روانم بازی شد. بس ک ما ...

ببین عزیزم امتحان یه عده هم توی این دنیا پدر و مادر نه چندان خوب هست

ولی با همین مدل پدر و مادر هم بدی کنی بدی می بینی

چون قانون دنیا اینه

خلاصه هر طوری هست زبون مادرتو پیدا کن

دلشو به دست بیار

اینو با تجربه هایی که دیدم بهت میگم

پدر و مادر اگر از بچه راضی نباشن 

زندگی اون بچه، هرجای کره زمین که بره سخته

پس سعی کن هر رقمی می تونی رضایتشونو بدست بیاری

اره حتما برمیگردم خونه اما دروغ چرا، نمیتونم بشینم التماسش کنم و خیلی باهاش حرف بزنم چون از بس زجرم ...

میگم التماسش کنی تا دلش به رحم بیاد و دیگه آزارت نده

بالاخره هرچی نباشه مادرته یه جایی ته دلش برای بچه ش می سوزه و. می لرزه

می دونم چی میگی و چقدر ازش زخمی و آزارده هستی

ولی کاری کن این قائله تا مدت زیادی ختم به خیر بشه

میگم التماسش کنی تا دلش به رحم بیاد و دیگه آزارت نده بالاخره هرچی نباشه مادرته یه جایی ته دلش برای ...

خیلی خیلی ممنونم از راهنمایی و دلسوزیاتون. و از ته دل برام دعا کنین با دل مهربونتون