2737
2739

وزن اولیه۱۰۶،وزن فعلی۵۵.خدا ای همیشه با من❤در لبان ژکوند،در چهره مسیح بر صلیب،در چشمان چاپلین،لبخندیست...دردهای بزرگ را نمیتوان گریست❤

خب از دكتر ميپرسيدي اينجا دكتر هست مگه 

دوستاي خوبم لطفا براي حاجتم دعا كنيد ممنون.   بچه دار شدن كار خطر ناكيه ! با اين كار اجازه ميدهيد قلبتان بيرون از بدنتان زندگي كند 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خب از دكتر ميپرسيدي اينجا دكتر هست مگه 

عزیزم پرسیدم اما ب گفته ش مطمین نیستم میخوام ببینم کسی میتونع بخونه بهم بگه

وزن اولیه۱۰۶،وزن فعلی۵۵.خدا ای همیشه با من❤در لبان ژکوند،در چهره مسیح بر صلیب،در چشمان چاپلین،لبخندیست...دردهای بزرگ را نمیتوان گریست❤

نوشته سونوگرافی جنین بقیش مشخص نیست 

نمیتونن خوش خط تر باشن ؟😏😏😏

گروه آبی  شروع چالش اول مهر وزن اولیه ۷ تیر ۹۹ کیلو وزن شروع چالش پاییزی ۸۶۴۰۰🙄وزن هدف ۷۵ان شاالله 😍 هدف اول۸۵💪 هدف دوم ۸۰ 🔒هدف سوم ۷۵🔒 یبار تمام تلاشت رو بکن و همون چیزی شو که میخوای 😚
2740
من فقط لطفا رو فهمیدم اولین کلمه سطر اول باقیشو شرمندتم

دشمنت شرمنده گلم😚

نوشته لطفا سونوگرافی از جنین

بقیه ش چ?

نتونستم بخونم

واسه سونوگرافیه؟

بله خانومی😄

عزیزم پرسیدم اما ب گفته ش مطمین نیستم میخوام ببینم کسی میتونع بخونه بهم بگه

چی گفت میشه بگی

زندگی رو زیاد جدی نگیر ، چون تهش زنده ازش بیرون نمیای💚💚 وقتی می خندی مثل رویایی.کاش خودت می دیدی که چقدر زیبایی.....پسرم💚💚
2706