2737
2734
عنوان

تاپیک سرکاری

1725 بازدید | 61 پست

سرکاری ترین تاپیکی که تاحالا خوندید رو داستانشو برامون تعریف کنید

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند….                                    پرواز را یک بیماری میدانند…🕊

بیاین چند قلو هام رو ببینین...

عکس جوجه های مرغ عشقشونو گذاشته بود!!!!

دوست من اگه تحمل نظرات مخالف رو نداری، تاپیک نزن. دلیلی نداره همه باهات هم عقیده باشن. اگرم تاپیک زدی، نظر مخالف هم دیدی، لااقل توهین نکن. شعور داشته باش. مرسی.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

یکی اومد گفت از بیرون اومدم خونه دیدم شوهرم رو تخته بعد دیگه شک میکنه و میبینه یه زن توی کمد قایم شده همون سه چهار صفحه اول لو رفت

فقط 17 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش اینقدر خود تحقیر نباشیم🥲.🇵🇸🫒🕊️
همونی که ماهی ۴۵ میلیون لباس میخرید 

😨😨😨😨😨

عشقم امام زمان عج.آقا جان خواهرم سرطان داره آقا فقط یه نیم نگاه کافیه فدات بشم آقا جانم من و خواهرم بی کسیم آقا جانم دستمو بگیر.

زیادن از چی بگم برات😁😁😁😁

ی بار ی بیشوری تایپک رد ک شوهرش حبسش کرده با کمربند کبود کرده میخواسته فرار کنه بعد هم خودش گفت سرکاریم 😑😑😑😑😑😑با کی فحش مذکر بود

ان مع العسر یسرا ... 
2738

ملانی شرقی بود ک  پیرو تاپیک کریس تاپیک زد ک به شوهرش فحشهای +18 داده وآخرش عکس گذاشت مرد بود 

فائزه 

یاسی دیشب😐😐😐

من وقتی میام نی نی سایت 👈     👇👇👇بعد از ترکیدن و تعلیقی دوباره برگشتم دیگه نبینم تاپیک سیاسی بزنیداااا 🚫شما تاپیک میزنید من میترکم🔫🚨🔥

بعضي از تاپيكا از و بيكاري زده ميشه مثل تاپيك شما 

دوستاي خوبم لطفا براي حاجتم دعا كنيد ممنون.   بچه دار شدن كار خطر ناكيه ! با اين كار اجازه ميدهيد قلبتان بيرون از بدنتان زندگي كند 
2706