2733
2734
عنوان

ترشحات در بارداری

190 بازدید | 12 پست

سلام دوستان

من ۲۳هفته و۴روزمه.تقریبا ازهمون اوایل ترشحات زرد رنگ دارم.البته خیلی کم مثلا یروز درمیان یا دوروز درمیان.بدون بو و خارش وسوزش هست.

البته یه هفته هم هست درطول روز مثلا یک یا دوبار خارش خیلی کم دارم

کسی مثل من بوده?فردا قراره برم دکتر ولی یکم نگران شدم گفتم بپرسم ازشما

وزن اولیه۱۰۶،وزن فعلی۵۵.خدا ای همیشه با من❤در لبان ژکوند،در چهره مسیح بر صلیب،در چشمان چاپلین،لبخندیست...دردهای بزرگ را نمیتوان گریست❤
احتمالا عفونت داری ولی ممکنه طبیعی هم باشه تو بارداری 

دکتر بامعاینه تشخیص میده?

میترسم معاینه کنه دهانه رحمم تحریک شه خدای نکرده نی نی طوریش بشه

وزن اولیه۱۰۶،وزن فعلی۵۵.خدا ای همیشه با من❤در لبان ژکوند،در چهره مسیح بر صلیب،در چشمان چاپلین،لبخندیست...دردهای بزرگ را نمیتوان گریست❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
منم تو بارداری ترشح زیاد داشتم دکتر گفت کاملا طبیعی بخاطر هرمون هاست 

زرد رنگ بود عزیزم?

فقط لباس زیرتو تند تند عوض کن..من روزی ۲ ۳ بار عوض میکنم

من کلا تاحالا یبارم عفونت نداشتم

لباس زیرم ک فقط بیرون رفتنی میپوشم

تو خونه پیرهن بلند میپوشم لباس زیر نمیپوشم 

2740
دکتر بامعاینه تشخیص میده? میترسم معاینه کنه دهانه رحمم تحریک شه خدای نکرده نی نی طوریش بشه

دهانه رحم که بالاست ربطی به معاینه برای عفونت ندارن 

دکتر کارشو بلده مگه اولین نفری هستی که معاینه می‌کنه! 

من کلا تاحالا یبارم عفونت نداشتم لباس زیرم ک فقط بیرون رفتنی میپوشم تو خونه پیرهن بلند میپوشم لباس ...

من سر هر دو تا بارداریم چند بار عفونت گرفتم چون توالت بیرون زیاد میرم هیچی نمیشه یه معاینه ساده میکنن دارو میدن 

آزمایش میگیرن بعد تشخیص میدن عفونت‌های یا نه ،نه با معاینه

آزمایش برا تشخیص عفونت ادراریه عزیزدلم,ن عفونت واژن و رحم