2733
2734
عنوان

نامه یک زن به شوهرش در آستانه خیانت

| مشاهده متن کامل بحث + 3196 بازدید | 152 پست
مرسی عزیزم فهمیدم

قربونت

من بدشانسیمو از همون دوران بچگی                    وقتی که تخم مرغ رو کاشتم و بهش آب دادم         ولی مرغ نشد فهمیدم😞😞                        
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

چ پندآموز

متحول گشتیم😅😊

تاپیکو نترکونیا

میدونم واسه خیلیا صلوات فرستادید و خسته شدید،ولی اگه میشه واسه من و مشکلاتمم دعا کنید و صلوات بفرستید😪سخت بهش نیاز دارم😔جان خودتون دیگه این عکس پروفایلمو برندارید هی گم نشم😅
چ پندآموز متحول گشتیم😅😊     تاپیکو نترکونیا

چشم😆

من بدشانسیمو از همون دوران بچگی                    وقتی که تخم مرغ رو کاشتم و بهش آب دادم         ولی مرغ نشد فهمیدم😞😞                        

گریم گرفت😢😢ولی من حق رو به زن میدم.مردا هیچ چیزب رونمیبینن فقط رابطه بعنی زن خسته باشه کوفته باشه درد داشته باشه غم داشته باشه نمیدونم هزار کوفت و زهرمار مرد درک نمیکنه نمیفهمه فقط به اون لحظه خودش فکر میکنه.واقعا اگه این چیزارو دوست داشت به زنش میگفت.میگفت تو کارت به پول نباشه برو این مدلی باش من دوس دارم اصن نمیخاد نظافت کنی در ماه دو سه بار به کارگر میگمدبیاد که توهم خسته نشی بتونیم باهم باشیم در هفته یکی دوروزش پسرا بامن باشن میبرمشون بیرون تو براخودت باش بخوخودت برس یاهزرتا کار دیگه میتونست مرد انجام بده که زن هم فرصت حداقل سر خاروندن داشته باشه.نه اینکه هم خدا بخان هم خرما زن که اهن نیست این همه انرژی داشته باشه هم بچه داری هم خونه داری هم مرتب رابطه هم وقت کنه به خودش برسه...مرد حتی یه اشاره نکرد که بخام کمکت کنم.ولی توقع همه جوره دارن.هنین مرد اگه زن خرج کنه میگن ولخرجه وقت نکنه غذا بپزه یا نظافت کنه میگن زنه اهل زندگی نیست و هر روز جر و دهوا کتک کاری اخرشم میره یه زن میگیره به بهانه اینکه زنم اهل زندگی نیست.....فقط اینو فهمیدم که زن ها واقعا مظلوم هستن و مردا بخان کاری کنن اخر یه بهانه جور میکنن انگار که زن ها ادم نیستن و باید کامله کامل باشن.وقتی هم که مرد باشن باهر کن و کاستی زن میسازنن یا باهاش کنار میان و کمک حال زنش میشن همنطور که زن ها با کم و کاستی مردا با جونه ودل کنار میان

یه دیالوگی تو فیلم سوپر استار بود که دختره به شهاب حسینی میگفت..( ببین من اگه برم هم تو تنها میمونی هم من....نذار برم....)
2738

منم خیلی اهل آرایش ولباس خوشگل پوشیدنم همیشه قبل اینکه شوهرم ازسرکاربیادکلی جلوی آینه به خودم میرسم خوشگل میکنم تاخوشش بیادبعدباکلی ذوق منتظرش میمونم وقتی میادیه سلام میکنه ویه نگاه بهم میکنه بعدمیگه وای خیلی خستم آخرشم میبینم هیچی بهم نمیگه بهش میگم خوشگل شدم میگه آره اینقدرآرایش نکن مریض میشی😐کاش یکم شوهرمم ذوش داشت همه حس وحالموازدست دادم 😔😔کیسه بپوشم یا لبتس خیلی نازواسش هیچ فرقی نداره ۲۰ سالم بیشترنیست خودش ۲۶الان که اینجوریه نمیدونم ۱۰سال دیگه چجوری بشه😐😐

مبشه واسم یه صلوات بفرستین بیماریم خوب شه  
فدات عزیزم. آره منظور مرده این بود که تنها خیانتش همین بوده که زنه رو سوار کرده

نه عزیز،با اون زن رابطه جنسی برقرار می کنه،دوباره بخون.... هر قدر آب یخ خوردم سرد نمی شدم داغ داغ بودم و همون ۲۵ ساعت قبل با اون زن هرزه رابطه برقرار می کنه

اماااا،در جامعه الان مردایی سراغ خیانت میرن که اتفاقا زنایی دارن که خیلی خوش بر و رو ،شیک پوش و خرج کنن.یه نگاه به داستانهای سیل آسای نی نی سایت کنید،تاییدی بر این مدعاست.متاسفانه اپیدمی شده.من مردی رو میشناسم خانومش متخصص اطفال و زیبا از خانواده اصیل ،آقا دانشجو و از خانواده سطح پایین و این قدر خانواده دختر و خانوم تحویلش گرفتن،سرمایه بهش دادن،احترام گذاشتن براش خلاصه پسره پیشرفت کرد وکیل شد اما بعد از یه بچه،آقا یاد بیست سالگیش افتاده ،خیانت چت و قرار بیرون داره با دانشجوهاش و خانمه هم بی خبر.

خدایا تنهامون نزار
ووااییی پایییز جون عالی گفتید.حرف دل من و زدید.بیگ لایک 

ممنون عزیزم.این حرفا واقعا تو دل خودمم مونده بود.

یه دیالوگی تو فیلم سوپر استار بود که دختره به شهاب حسینی میگفت..( ببین من اگه برم هم تو تنها میمونی هم من....نذار برم....)
منم خیلی اهل آرایش ولباس خوشگل پوشیدنم همیشه قبل اینکه شوهرم ازسرکاربیادکلی جلوی آینه به خودم میرسم ...

دقیقا منم همینطور والا آدم نمی دونه به کدوم ساز  مرد برقصه 

در مورد این داستان نه از قضاوت زن خوشم اومد نه توجیه مرد 

زیبایی ناپایدار و فضیلت جاودانه است . گوته
استارتر جون ممنون از داستانتون. خوبه گاهی تلنگری باشه واسه زندگی هامون.از دید دو طرف. 

فدات عزیزم

گریم گرفت😢😢ولی من حق رو به زن میدم.مردا هیچ چیزب رونمیبینن فقط رابطه بعنی زن خسته باشه کوفته باشه ...

مرسی از حرفات خیلی خوب بودن

2706