2737
2734
عنوان

دعوا

272 بازدید | 16 پست

سلام دوستان یه سوال داشتم من با شوهرم دعوا کردم یه چند روز بی خبر رفت مسافرت هیچ خبری هم ازش نبود حالا که برگشته چه رفتاری  باید باهاش بکنم دلم میخواد منم یه روز بیخبر برم تا بفهمه چه حس بدیه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

با لج و لجبازي با همديگه كاري درست نميشه.دو تا آدم عاقل و بالغيد بشينيدمثل دو تا آدم متمدن با هم صحبت كنيدو مشكلاتتون رو با آرامش حل كنيد

يا كاشف الكرب عن وجه الحسين اكشف كربي بحق اخيك الحسين
کجا رفته؟با کی؟چرا بی خبر؟رابطتون چطوره؟مطمعنی رفته مسافرت؟

از قبلم میخواست بره ولی معلوم نبود کی به منم گفت بیا ولی من چون شاغلم گفتم نمیتونم باهات بیام همون روز که رفت من اصلا نفهمیدم که رفته مسافرت شبش که نیومد فهمیدم مسافرته توی مسافرتم یه بار بهم زنگ نزد

از قبلم میخواست بره ولی معلوم نبود کی به منم گفت بیا ولی من چون شاغلم گفتم نمیتونم باهات بیام همون ر ...

خوب شما زنگ ميزدي،با آرامش طوري صحبت ميكردي كه يعني نگرانش شدي،اون موقع خودش خجالت ميكشيد كه بي خبر رفته

2738

قهرنباش... ولی بحرف وجدی ...ددلخوریت ونشون بده ولی گریه نکن

به نام خداوندی که پرسپولیس را آفرید  تا استقلال بی سرور نماند ... !!!!    من(سوگندپرسپولیسیپرسپولیسیم  و پرسپولیسی خواهم ماند!! 
خوب شما زنگ ميزدي،با آرامش طوري صحبت ميكردي كه يعني نگرانش شدي،اون موقع خودش خجالت ميكشيد كه بي خبر ...

فقط اسمس دادم که مسافرت خوش بگذره اصلا جوابمو نداد میدونستم اگرم زنگ بزنم گوشی رو برنمیداره خودمو سبک نکردم

یعنی قهر باشم؟

من خودم تو زندگي هميشه برعكس عمل ميكنم و خيلي موفق بوده ام،يعني جايي كه همسرم فكر ميكرده قهرم فقط سرسنگين بودم،جايي كه انتظار داشت الان گير ميدم و سوال پيچش ميكنم سكوت ميكردم و اون خودش ميديد ساكتم برام توضيح ميداد،هيچ وقت هم تو زندگي مشترك قهر نداشتم فقط براي اينكه همسرم متوجه ناراحتيم بشه سرسنگين ميشم يا سكوت ميكنم

به نظرم همین الان دعوا رو تموم کن

ادامه بدی که چی بشه

بذار هم اعصاب خودت اروم بگیره هم اون

بچه که نیستید دنبال تلافی باشید 

عَسى‌ أَنْ تَكْرَهُوا شَيْئاً وَ هُوَ خَيْرٌ لَكُمْ وَ عَسى‌ أَنْ تُحِبُّوا شَيْئاً وَ هُوَ شَرٌّ لَكُمْ؛ چه بسا چيزى را ناخوش داريد، در حالى كه خير شما در آن است و چه بسا چيزى را دوست داريد، در حالى كه ضرر و شرّ شما در آن است.  
از قبلم میخواست بره ولی معلوم نبود کی به منم گفت بیا ولی من چون شاغلم گفتم نمیتونم باهات بیام همون ر ...

کارش درست نبوده.یعنی از قبل مشکلی دعوایی چیزی نداشتید؟همینطوری بی دلیل؟بار اول از این کارا میکنه؟یا قبلا هم کرده؟

فقط اسمس دادم که مسافرت خوش بگذره اصلا جوابمو نداد میدونستم اگرم زنگ بزنم گوشی رو برنمیداره خودمو سب ...

اين برداشت شماست،شما دو دفعه باهاش محترمانه رفتار كنيد حتي اگه اول بي تفاوت باشه ولي آخرش شرمنده ميشه از رفتارش،چون خودم تجربه كردم ميگم

2706