2737
2739

یعنی میمیرم😑

اگه دیگه نیومدم سایت بدونید مردم 😨

حلالم کنید😭

😁

هرروز که از خواب بیدار میشید اگه دیدید تو ایران اتفاق ناراحت کننده‌ای نیفتاده تعجب نکنید  صفحه رو یه رفرش کنید خودش درست میشه🙄

ولی این انصاف نیست من هنوز ننه نشدم😑😭

هرروز که از خواب بیدار میشید اگه دیدید تو ایران اتفاق ناراحت کننده‌ای نیفتاده تعجب نکنید  صفحه رو یه رفرش کنید خودش درست میشه🙄

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
خخخخخ ببین عروسی کی تو رقص زیاده روی کردی این خوابو دیدی خداحافظ کاربر خوبی بودی گل بچینی گلاب بی ...

اصلا تو عمرم نرقصیدم یادم بچه بودم عموم میگفت برقص عین ماست نگاهش میکردم و چپ چپ😒

نه من میمیرم ارزو به دل میمونم 😢

ااا چ جالب منم دیشب خاب دیدم عروسی کردم و لباس عروس تنم بود.

ولی شوهرم یکی دیگه بود😨😨 

بالباس عروس وسط خونه میرفتم میامدم بقیه هم مشغول بودن😀

باهم میمیریم استارتر😆😆

یدونه پسر دارم من  😍    قند و عسل دارم من  
وای ن بابا من هزار بار خواب عروسیمو دیدم الان مردم😁

سلام الهه جون.خوبی.کم پیدایی😙

❤شانس نام مستعار خداست ... آنجا که نمی‌خواهد امضایش پای داده هایش باشد 😍❤️ 💚در آیینه دختری می بینم / سرسخت ، مغرور و تنها /عجب قدرتی دارد چشمانش / این قدرت هر آینده ای را شکوه مند می سازد!💚 🎐 💜اجـازه نـده هيـچ كس پـاشو رو رويـاهات بـذاره..🌱 ️ تو مالک آرزوهای خودتی دختر 💪 بلند شو ، صورتت رو بشور ، موهات رو شونه بزن ، آرایش کن ، یه لباس شیک بپوش ، خوراکی مورد علاقت رو درست کن و بخور ، یکم برای خودت برقص ، کمی مدیتیشن کن ! تمام شد !💜 👈 💙حالا اونقدر قدرت داری که بری دنبال رویاهات و هیچ کس نمیتونه شکستت بده💙😉🌝❤️
ولی این انصاف نیست من هنوز ننه نشدم😑😭

این حرفا چیه😡

خدا نکنه😡

❤شانس نام مستعار خداست ... آنجا که نمی‌خواهد امضایش پای داده هایش باشد 😍❤️ 💚در آیینه دختری می بینم / سرسخت ، مغرور و تنها /عجب قدرتی دارد چشمانش / این قدرت هر آینده ای را شکوه مند می سازد!💚 🎐 💜اجـازه نـده هيـچ كس پـاشو رو رويـاهات بـذاره..🌱 ️ تو مالک آرزوهای خودتی دختر 💪 بلند شو ، صورتت رو بشور ، موهات رو شونه بزن ، آرایش کن ، یه لباس شیک بپوش ، خوراکی مورد علاقت رو درست کن و بخور ، یکم برای خودت برقص ، کمی مدیتیشن کن ! تمام شد !💜 👈 💙حالا اونقدر قدرت داری که بری دنبال رویاهات و هیچ کس نمیتونه شکستت بده💙😉🌝❤️
ااا چ جالب منم دیشب خاب دیدم عروسی کردم و لباس عروس تنم بود. ولی شوهرم یکی دیگه بود😨😨  بالب ...

تو از این حرفا نزن بارداری زبونت و گاز بگیر ببینم زود باش😠