2737
2739
عنوان

هاله کمرنگ بی بی چک بعد از دوساعت

14148 بازدید | 36 پست

سلام دوستان. من امروز و سه روز پیش بی بی چک استفاده کردم هر دو بعد از دو ساعت یه هاله کمرنگ میفته. البته دو روز مونده تا پریودم. کسی مثل من بوده ؟؟ به نظرتون مثبته یا منفی ؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
دوسسسسسساعتتتتتت؟؟؟ بی بی چک ۵ دقه ده دقه میذاری نهایتش ربع ساعت

آدم وقتی منتظره یه روزم نگه میداره هی میره سر میزنه 

منکه اینطورم.... انتظار سخته

دوست عزیزم یه صلوات مهمونم کن روزهای انتظار سخته 😔

معمولا ۱۰-۷ روز پس از لقاح سطح این هورمون در خون به حدی میرسد که قابل تشخیص است اما در صورت منفی شدن حاملگی رد نمی شود و در صورت شک به حاملگی چند روز بعد باید مجدد چک شود. یعنی بیبی چک معمولا از ۲۵-۲۰ روز پس از اتمام آخرین روز خونریزی قبلی شروع به مثبت شدن می کند البته در خیلی افراد ممکن است تست در این تاریخها مثبت نشده و بهترین زمان چک حاملگی با این تست ۴-۳ روز پس از تاخیر در موعد قاعدگی طبیعی است.

به گزارش خبرنگار سایت پزشکان بدون مرز،  پس از انجام تست یکی از سه حالت زیر ممکن است ایجاد شود:

۱- بر حسب میزان هورمون موجود در ادرار نتیجه مثبت به صورت ۲ خط قرمز طی حدود ۴۰ ثانیه ظاهر می شود.

۲- ظهور رنگ در فاصله ۵ تا ۱۰ دقیقه مشکوک بوده و بهتر است چند روز بعد تکرار شود.

۳- هر نتیجه ای بعد از ۱۰ دقیقه فاقد ارزش است و در حکم منفی تلقی می شود.

۴- مثبت: آشکار شدن دو نوار رنگی در نواحی کنترل و پائین تر از آن

۵- منفی: آشکار شدن تنها یک نوار رنگی در ناحیه کنترل

2738
این درسته افرین بزار حداقل دو سه روز بعد تاخیر پریود  درستترین جوابه  اگه مثبت باشه دو ...

آخه دیروز گذاشتم منفی بود میخوام الکی پول ندم    

میشه ی صلوات مهمونم کنید؟❤💋

اره عزیزم ممکنه باردار باشی  من یکبار اینطوری شد بعد دو سه ساعت رفتم دیدم بیبی چک که تو سطل اشغال بود یه هاله کمرنگ افتاده فرداش که بیبی چک زدم در عرض چن ثانیه خط دوم پر رنگ شد و فرداش دوباره ازمایش دادم بتا ۱۲۰ و مثبت بود

2706