2737
2739

به کلی کار انجام نشده وبچه ای که نخوابیده

خدایاشکرت که دارمش

برای حل مشکلم یه صلوات میفرستی???              خدایا خیلی خیلی میترسم ولی  دل خوشم  به این ایه (وافوض امری الی الله ان الله بصیربالعباد)...خدایافقط توبینایی توشنوایی خودت میدونی توی دلم چی میگذره خدایاکمکم کن..ان شاءالله همه به حاجات شون برسن...(بیاین برای هم دعاکنیم)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ب اینکه چرا من روزایی ک تعطیلم بازم مثه وقتایی ک باید برم سرکار زود بیدار میشم و مثه جغد نگا میکنم😢😢😢😢😢

❤با تو بدرود ای مسافر،هجرت تو بی خطر باد،پر طپش باشه دلی که خون به رگهای تنم داد❤
2738

به اینکه چرا کار گیرم نمیاد 

و اینکه چقدر دیگه باید دارو مصرف کنم و اذیت شم تا مامان بشم

خدای من اینقدر مهربونه که تو بهترین شرایط بمن فرزند سالم و صالح میده خدایا شکرت
اینکه شوهرم از خواب بیدار بشه ازمایش مدفوع پسرمو که الان ازش گرفتمو ببره ....من راحت بشم...اخه پسرم ...

پسرت چند وقتشه؟

ببخشیداستارتر

برای حل مشکلم یه صلوات میفرستی???              خدایا خیلی خیلی میترسم ولی  دل خوشم  به این ایه (وافوض امری الی الله ان الله بصیربالعباد)...خدایافقط توبینایی توشنوایی خودت میدونی توی دلم چی میگذره خدایاکمکم کن..ان شاءالله همه به حاجات شون برسن...(بیاین برای هم دعاکنیم)
5ماهشه

دلایل زیادی میتونه داشته باشه قدیمیا میگن ممکنه دندون باشه طب جدید میگه عفونت روده ای یا ویروس...

اول اینکه بچه ای که دوهفته ست اسهال داره حتمابایدبستری بشه چون غیرازشیرمادرنمیتونه بخوره ...

چرا بیمارستان نبردیش

2706