2733
2739
عنوان

چاقی

223 بازدید | 13 پست

من قبل از بارداری شکم نداشتم و الان ۲ماه از زایمانم میگذره و یکم شکم دارم چقدر طول میکشه به حالت اول برگرده؟یا کلا بر نمیگرده و باید با رژیم و ورزش کوچیکش کرد؟؟

سزارین بودی؟

خوبه که یکم داری باورزش وتغذیه پس حله صددرصد

من تکه ای از پازل خداوندم،میدانم آفریدگاری دارم که همیشه بوده،همیشه هست،رهایم نمی کند،عدم درقاموس پروردگارم واژه ای بی معناست...من قطعه ای اززندگانیم،تکه ای از پازل هستی،خدایم مرا آفریده تا آینه ی او شوم..آفریده تا جان ببخشم،امید دهم،من تکه ای از پازل زندگی هستم،اگر خود را گم کنم همه چیز وهمه کس ناقص می مانند.من باید آگاهانه زندگی کنم تا پازلی که خدا چیده بر هم نریزد.❤👨👦👶👼❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سزارین بودم

سزارین یکم شایدطول بکشه 

ولی خب ورزش درستش میکنه اگه کم باشه

من تکه ای از پازل خداوندم،میدانم آفریدگاری دارم که همیشه بوده،همیشه هست،رهایم نمی کند،عدم درقاموس پروردگارم واژه ای بی معناست...من قطعه ای اززندگانیم،تکه ای از پازل هستی،خدایم مرا آفریده تا آینه ی او شوم..آفریده تا جان ببخشم،امید دهم،من تکه ای از پازل زندگی هستم،اگر خود را گم کنم همه چیز وهمه کس ناقص می مانند.من باید آگاهانه زندگی کنم تا پازلی که خدا چیده بر هم نریزد.❤👨👦👶👼❤
چقدر بعد از زایمان میشه ورزش کرد؟

وزنت نسبت به قبل بارداری چقدر اضافس؟

الانم میتونی ورزش کنی....هرچه زودتر بهتر

گاه باید سکوت کرد.‌‌...خدا پاسخگو خواهد بود .....شک نکن....
2738