2737
2739
عنوان

درگیری من با خودش

212 بازدید | 14 پست

-هی مَن! برنامت چیه؟ آخرش چیکار میخوای بکنی؟

-بهش میگم... دنیا ارزش نداره. بعدشم گم و گور میشم.

- اه! پسره ی چندش! از آدمای مغرور متنفرم. فکر کنم بدونم واکنشش چیه. اگه توجهی نکرد چی مَن؟ اصلا تو رو یادش میاد؟ میدونی همین که جواب نده ممکنه حالتو بدتر کنه؟ خیییلی؟

-نمیدونم... داری دودلم می کنی... خب، خب حداقل تو دلم نمیمونه... گاهی وقتا فکر می کنم شاید نمیدونسته و اگه میدونست انقدر بی تفاوت یا بد نبود. ضمن اینکه منم رفتار درستی نداشتم...

- با معذرت خواهی بیجا خودتو کوچیک نمی کنی؟ اونقدری که فک می کنی اونم بی تقصیر نبود. مَن! تو هم مغرور باش. تو یه دختری غرور تو مهم تره. مطمئن باش اگه دوستت داشت که منتظر تعارف نبود! اگه یه نفر تو زندگیش باشه چی؟ واویلاست...

- راست میگی. حتی اگه محترمانه هم بگه خیلی سخته... راست میگی، گاهی اوقات سر این موضوع پاااک به کلی غرور و هویتو اعتبار خودمو فراموش می کنم. آره. من افسرده ام. کی دلش دختر افسرده میخواد؟ اون؟ الان بهترین جاست...

- مَن! می ترسم... من به جای تو. اگه اون چیزی که تو انگشتش برق میزد....

- 😢 کاش زودتر میگفتم. کاش با طناب دوستام نرفته بودم تو چاه. من اول غیر مستقیم به دروغ بهش فهموندم... دارم دق می کنم. ای کاش قبل از ابن کارا قال قضیه رو کنده بودم.

- نه... کلا گفتن کار اشتباهیه. من بیخیالش شو. تو خیلی اونو جدی گرفتی به خدا. تو توهم زدی که اونم مثل تو فکر می کنه. مَن... انقدر ساده نباش! تو که چیزی نمیدونستی. حالا هم همه چیز تموم شده. بعد 7 ماه گفتن بدون دلیل بی معنیه.

- اما...

تعداد رای : 7
نظرسنجی
مَن
0
0%
خودش
2
28%
هیچکدوم، حق با منه
1
14%
استارتر بیچاره...
4
57%
هرگز باطن زندگی خود را با ظاهر زندگی دیگری مقایسه نکن، به دیگران حسادت نکن و از زندگی خود راضی باش و این برای تو بهتر است اگر بدانی.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
:/این چی بود

درگیری احساس و منطق. کدوم رو انتخاب می کردید؟

هرگز باطن زندگی خود را با ظاهر زندگی دیگری مقایسه نکن، به دیگران حسادت نکن و از زندگی خود راضی باش و این برای تو بهتر است اگر بدانی.

مثل یه امتحان سخت بود انتخاب گزینه درست آخر استارتر بیچاره رو زدم ولی فکر کنم من هم درست بودا،،،😰استارتر بیا بشین در مورد گزینه ها یکم توضیح بده 

چهار ماه میشه که حال دلم خوب نیست، دلم گرفته، خانمای گل لطفا برای آرامشم وبرآورده شدن دو تا دعام که خیلی برام مهمن دعا کنید واگه میشه یه صلوات بفرستید 🌹ممنون
2740

احساسی هستید یا منطقی؟

حاضرید برای به دست آوردن شخص مورد نظر غرور خودتون رو زیر پا بذارید؟ به عنوان یه دختر؟

منطق درست میگه تو این تاپیک 

مرسی. بالاخره یکی فهمید چی میگم. پس گزینه ی خودش رو علامت بزن

من حاضر نیستم 

من فکر میکنم پس از قرنها مرد سالاری جامعه ما هنوز پذیرش چنین سنت شکنی هایی رو نداره که دختر بره جلو و بعدا عواقبی براش نداشته باشه مگه اینکه از شانس بخوره به یه ادم فوق روشنفکر 😩

من حاضر نیستم  من فکر میکنم پس از قرنها مرد سالاری جامعه ما هنوز پذیرش چنین سنت شکنی هایی رو ن ...

نه. کوته فکر بود.

مرسی از راهنماییت

2706