2733
2734
عنوان

Ivfیها و میکرویی های آذر و دی 96 بیاید تا باداری با هم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 192880 بازدید | 22474 پست
سلام  خوشکلا مرسی از همتون  من خوبم   قبلش استرس داشتم و بعدش تا دوساعت حالم خیلی ...

نیکا جونم مباااارکه...انشالله همیشه شادو سالم باشه و زیر سایه پدرو مادرش بزرگ بشه

پسر شیرینم چراغ خونمون روشن شده با حضورت دردانه مادر..خداروشکر که هستی تو زندگیمون بعداز پسراولم، دومین پسرم هم معجزه خدا اومد و زندگیمون نورانی تر شد
چرا؟؟؟  می بینم که بیداریم همه 😅😅 احتمالا نیکا هم الان بیداره چرا هنوز مشکل داری دوستم؟ م ...

از مجرای ادرار خونریزی دارم 😕

سمت چپ بخیمم دو روزه دردای تیر کشنده داره

بچه ها مگه خواب میذارن برامون😄

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
از مجرای ادرار خونریزی دارم 😕 سمت چپ بخیمم دو روزه دردای تیر کشنده داره بچه ها مگه خواب میذارن ...

ااا خوب نیست خونریزی . مطمئنی؟ من بیمارستان بودم بهم گفتن حتما چک کنم اگر خون توی ادرار بود برم حتما

بخیه  ها که فعلا فکر کنم درداش باهامون باشه اگر مداوم هست و قطع نمیشه دکتر برو 

من هنوز از دیشب بیدارم خوابش بهم خورده بچم کلا از ظهر به بعد می خوابه شبا بیداره. بیداره که هر دو ساعت شیر می خواد دیگه

من هنوز مشکل شیر دادن دارمو دردش برام واقعا اذیت کننده شده

2738
سلام  خوشکلا مرسی از همتون  من خوبم   قبلش استرس داشتم و بعدش تا دوساعت حالم خیلی ...

الهی دور این گل پسر ناز نازی بشمم❤️❤️

قدمش مبارک باشه برات ❤️ان شالله زیر سایه پدر و مادرش قد بکشه❤️ان شالله دامادش کنی

ااا خوب نیست خونریزی . مطمئنی؟ من بیمارستان بودم بهم گفتن حتما چک کنم اگر خون توی ادرار بود برم حتما ...

خدا لعنت کنه دکتررو که درگیرم کرد

اره خونریزی از مجراس، تحت نظر یه اورولوژیم خداکنه خوب بشم

من که کلا از خواب افتادم

شیر مادر همینه، مثل شیرخشک سنگین نیست که بچه رو چند ساعت بخوابونه پسر منم دائم شیر میخواد و بیداره

نوک سینم دست میخوره ضعف میکنم انقدر که این وروجک میک میزنه

استارتر من اولین باره میام تاپیکت..فقط صفحه اولو خوندم.میشه بگی چطور باردار سدی؟؟با ای وی اف یا طبیعی...اگه با ای وی اف  شدی دفعه چندم انتقاا بار دار شدی؟؟؟؟؟

من چطور بدون تو این همه تحمل کردم...خیلی عاشقتم  
2706