2733
2734
عنوان

Ivfیها و میکرویی های آذر و دی 96 بیاید تا باداری با هم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 192880 بازدید | 22474 پست
ممنون عزیزم انقباض چجوریه ؟ همون درد زیر شکم هست؟ خداروشکر ک سوند کشیدی دیگخ حسابی میتونی ب گل پسر ...

نه انقباض یه چیزیه که وقتی میاد حتما میفهمی دردش با این دردای معمولی فرق داره، مداوم نیست و به صورت پراکنده یا منظم میگیره و ول می کنه.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

لینک گروه مادران آینده

https://t.me/joinchat/AVLHEQ7Lr5M5whvnqRYugA

👆👆👆👆👆👆👆👆👆👆

لینک گروه اطلاعات در مورد ناباروری و استفاده از تجربیات دوستان قمی و دیگر عزیزان

👆👆👆👆👆👆👆

در صورت درست نبودن لینک به ادمین مراجعه کنید

لینک کانال اعضا

doostan1010@

ارتباط با ادمین

fmsmts@

سلام بچه من سونو واژینال شدم. جفت ک هنوز پاین بود..طول سرویکس هم زده24.6😐گفت کوتاهه ولی نیاز ب سرکلاژ نیست باید شیاف استفاده کنی کلا..گفتم استفاده میکنمِ.حالا باید برم ببینم نظر دکترم چیه؟

این خیلی کمه طولش درسته؟

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
2738
فدات انقباض گرفتگی کل شکمه 

عزیزم تو واسه چی سرکلاژ شدی یادم رفته؟ طول سرویکست چقد بود؟

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
سلام بچه من سونو واژینال شدم. جفت ک هنوز پاین بود..طول سرویکس هم زده24.6😐گفت کوتاهه ولی نیاز ب سرکل ...

هر دکتری نظری داره ولی زیر 25 اکثرا میگن نیاز هس ب سرکلاژ .. اگه ن باید تقریبا استراحت مطلق باشی .. ببین دکتر چی میگه

من ماستلا گرفتم خیلی خیلی خوبه.خواهرزاده مم ماستلا استفاده میکنه

مسیحا تو آمپول ریه زده بودی ،؟؟

نی نی درنهایت 2800 دنیا اومد ؟

نمیدونم چرا دکتر من اصلا آمپول ریه نمیزنه 😕

38 و 2 روز بنظرت بچه دیگه اوکیه ؟

ازینکه بچم ریزه باشه یا خدای نکرده نارس   خیلی میترسم

هر دکتری نظری داره ولی زیر 25 اکثرا میگن نیاز هس ب سرکلاژ .. اگه ن باید تقریبا استراحت مطلق باشی .. ...

نیکا چقد این رحیمی راد نچسب بود...اصلا خوشم نیومد از خودش و.پرسنلش کلا خشن بودن وتوضیح ب ادم نمیدادن

حالا دوشنبه باید برم دکتر خودم ببینم نظرش چیه؟میگم تو تا کی شیاف میذاشتی؟

نیکا چقد این رحیمی راد نچسب بود...اصلا خوشم نیومد از خودش و.پرسنلش کلا خشن بودن وتوضیح ب ادم نمیدادن ...

آره منم رحیمی رادو دوس ندارم

با من خیلی مهربون بود ولی واقعا نچسبه   اصن شبیه دکترا نیس 😅

نمیدونم چطوری اینهمه تعریفش میدن

من دکترم 34 هفته گفت قطع کن ولی من تا 35 گذاشتم شیاف .. اما یک شب درمیونش کردم

البته من جفتم از 16 هفته ب بعد کاملا بالا بود

آره منم رحیمی رادو دوس ندارم با من خیلی مهربون بود ولی واقعا نچسبه   اصن شبیه دکترا نیس 😅 نم ...

ب دلم.ننشست اصلا😁..منم موندم چطوری تعریفش میدن

منم از هفته قبل دکتر شیافو از 2تا برام کرد روزی یکی..

توکل بخدا انشاءالله برامنم ختم به خیر بشه و چیزبدی نباشه..نمیخام استرس بگیرم دیگه بخاطر طول سرویکس. ولی وقتی عددش دیدم شوکه شدم😔

ب دلم.ننشست اصلا😁..منم موندم چطوری تعریفش میدن منم از هفته قبل دکتر شیافو از 2تا برام کرد روزی یکی ...

ببین مهمتر از طولش  سفت و بسته بودنشه 

دعا کن ماهیچه ش سفت بمونه و سیکلوژست خودش خیلی خیلی کمک میکنه ب بسته موندنش

استراحتم کن و فقط برای قدم زدن از جا بلند شو

بد ب دلت راه نده 

چون واقعا ب عقب ک برمیگردم میبینم خیلی حرص الکی خوردم سر این چیزا.....

2706