2737
2739
عنوان

Ivfیها و میکرویی های آذر و دی 96 بیاید تا باداری با هم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 192883 بازدید | 22474 پست
سلام دوستان. من امروز آمنیو شدم. اصلا درد نداشت فقط خداکنه  مشکلی  نداشته باشه نی نیم. الت ...

عزیزم انشاءلله ک چیزی نیست و نی نی صحیح و سالمه...کی جوابش میاد؟

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
عزیزم انشاءلله ک چیزی نیست و نی نی صحیح و سالمه...کی جوابش میاد؟

ممنون عزیز. گفتن ۶ بهمن جواب اولیه میاد... 

به خدا سپردم فرشته کوچکم را...😔😔😔 من بهشت را برای او ازخدا خواستم به زمین بیاورد...چه سخاوتی داشت فرشته من که با رفتنش بهشت را برای من خرید...عشقم تیکر تولدت در ۱۱ هفته مانده به تولد برای همیشه در چشم و قلب من ثابت ماند...برای حالم دعا کنید.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
چ خبر نفسی ایشالا کی انتقالته

عزیزم.روز 10پریودی بایدباز برم سونو ببینم روز انتقال رو مشخص میکنه

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
جواب اولیه دیگه چیه

یعنی نتیجه رو میگن تلفنی بعد دوهفته میری جواب رو میگیری... فک کنم

به خدا سپردم فرشته کوچکم را...😔😔😔 من بهشت را برای او ازخدا خواستم به زمین بیاورد...چه سخاوتی داشت فرشته من که با رفتنش بهشت را برای من خرید...عشقم تیکر تولدت در ۱۱ هفته مانده به تولد برای همیشه در چشم و قلب من ثابت ماند...برای حالم دعا کنید.
بچه هاا از سارا چه خبر؟؟

چندروزه پیداش نیس منم توفکرشم

2706