2737
2739
عنوان

وزن جنینم کمه کمک

30094 بازدید | 134 پست

سلام.من الان۳۶هفتم وزن بچم۲۳۰۰دکترمیگه کمه چکارکنم ؟چی بخورم سریع وزن بگیره؟

هوایم را داشته باش … وقتی تـــــ♥ـــو هوایم را داری هوا هم خوب می شود … اصلا هوا هم به هوای تـــــ♥ـــو خوب می شود …
لیدی میل خیلی وزن میده به جنین

اون ماه یه قوطی خوردم فردابازمیخوام بخرم

هوایم را داشته باش … وقتی تـــــ♥ـــو هوایم را داری هوا هم خوب می شود … اصلا هوا هم به هوای تـــــ♥ـــو خوب می شود …

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

چیزهای پر کالری مثل شیرموز و بستنی و بخور فقط یکم عرق کاسنی هم بخور که گرمیشونو بگیره غذا هم کباب خوبه و اینکه تند تند چیزی بخور من دخترم ۲۵۰۰ بود تو ۳۶ هفته و با وزن ۲۸۰۰ بدنیا اومد البته من هفته ۳۸ سزارین کردم .شما اگه طبیعی هستی بیشتر وزن میگیره کوچولوت

در دنیا از سه آهنگ می هراسم ..صدای کودکی از بی مادری؛صدای عاشقی از جدایی؛صدای مجرمی از بی گناهی😔
جيگر بستني معجون گوشته كبابي كله پاچه دلستر

کله پاچه میگن بچه رو پرمو میکنه تو صورتش و 

چربیشم بالاست

بعد زایمان برای شیر دهی 

تا خدا رو دارم از هیچ چیز نمیترسم💪
منم هفته ی ۳۶م .فردا سونو دارم. دلم میخواد بدونم وزن نی نیم چقدره. هر روز تخم مرغ بخور خیلی تاثیر ...

ان شالله که وزنش خوب باشه.اره مولتی هرشب دارم میخورم.

اون ماه یه قوطی خوردم فردابازمیخوام بخرم

عزیزم هر روز یه تخم مرغ ابپزبخور خیلی خیلی تاثیردارهههه....

بادام شیرین ودلستروبستنی ومیوه خیلی تاثیرداره حتما حتما خودتو تقویت کن 

برای حل مشکلم یه صلوات میفرستی???              خدایا خیلی خیلی میترسم ولی  دل خوشم  به این ایه (وافوض امری الی الله ان الله بصیربالعباد)...خدایافقط توبینایی توشنوایی خودت میدونی توی دلم چی میگذره خدایاکمکم کن..ان شاءالله همه به حاجات شون برسن...(بیاین برای هم دعاکنیم)
2706