2733
2734
عنوان

لطفا خانومای متاهل کمکم کنید

346 بازدید | 15 پست

سلام. من تازه عضو شدم. راستش یه مسئله ای هست که دقیقا نمیدونم راه حلش چیه. پارسال باردار شدم اولین بارداریم بود ولی تو دوماه سقط شد. مشکلم الان بارداری نیست مشکلم همسرمه. معذرت میخوام ایشون فقط از طریق نزدیکی ارضا میشه نه حالت دیگه ای. پارسال استراحت مطلق بودم و نباید نزدیکی میداشتم ولی......نمیدونم شاید همون باعث سقط شد. حالا الان برای بارداری دوم همش استرس دارم نمیدونم چکار باید کنم

و خدایی که در این نزدیکیست...

اگه تهدید به سقط هستی و نزدیکی برات ممنوعه همسرتون هم باید صبر پیشه کنن . 

مشکل طور دیگه ای حل نمیشه

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بنظرم با دکترت باید مشورت کنی.اینجا کمک چندانی نمیتونن بهت بکنن

فرهنگ یعنی بپذیریم وجود هر شخص دو بخش دارد!بخش اول:چیزهایی که انتخاب خودش نیست و بطور طبیعی به او داده شده است و نباید مسخره شوند! و بخش دوم:چیزهایی که انتخاب خودش هستند و به ما ربطی ندارند!!
2731

سلام دوست عزیز 

کاملاً طبیعی رفتار ایشون

چون بعد از س ک س کامل طرف با راههای معمولی ارضا نمیشه

باید این انرژی از ایشون رو با ورزش کردن تخلیه کنن

تا سه ماه نخست بارداری که سه ماه پر خطره طی بشه دوست عزیز

خدایا آرامشی عطا کن تا بتونم بپذیرم همه ناملایمتی های بندگانت را
2738

چرا اسمت مامان سه قلوهاست😍😍

شما که نی نی نداری😁 سه قلو دوس داری؟؟  

مورِه میبینی که شر و با صفایُم؟بچِه محله امام رضایُم.  زلزلیُم،حادثِیُم،بلایُم !!! بِچِه محله امام رضایُم
میدونم. ایشون ام اس داره. استرس و اضطراب اذیتش میکنه

چه ربطی داره به ام اس؟

ببین بچه منحصر به تو تنها نیست مشترکه باید هر دو برای داشتنش از خودگذشتگی و تلاش کنین

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀

[QUOTE=48844863]چه ربطی داره به ام اس؟ ببین بچه منحصر به تو تنها نیست مشترکه باید هر دو برای داشتنش از خودگذشتگی و ...[/QUOبیماری ام اس برای هر کسی یه علائمی داره. همسر من به هیچ عنوان ارض ا نميشه مگر با ن ز د ی کی . 

و خدایی که در این نزدیکیست...
2706