2737
2739
عنوان

میشه برام دعا کنید

129 بازدید | 20 پست

یه مشکلی دارم ک حل نمیشه خیلی وقته

ازصب هر چ گریه کردم دلم سبک نمیشه

همیشه صبرم زیاد بود و خودنو نباختم اما اینبار نمیتونم تحمل کنم

توروخدا دعام کنید وگرنه تا شب مطمینم بااینحال پیش برم حتما سکته میکنم,قلبم داره میترکه 😢

هرکی برام دعا کردلایک کنه براش صلوات میفرستم منم

مرسی از لطفتون

وزن اولیه۱۰۶،وزن فعلی۵۵.خدا ای همیشه با من❤در لبان ژکوند،در چهره مسیح بر صلیب،در چشمان چاپلین،لبخندیست...دردهای بزرگ را نمیتوان گریست❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم انشااله مشکلت به حق امام حسن عسگری وپسرش حل بشه 

ممنون عزیزدلم

وزن اولیه۱۰۶،وزن فعلی۵۵.خدا ای همیشه با من❤در لبان ژکوند،در چهره مسیح بر صلیب،در چشمان چاپلین،لبخندیست...دردهای بزرگ را نمیتوان گریست❤
2728
عزیزم من دل م روشنکه همه چی درست می شه😊

خدا کنه 

مرسی عزیزم

دختر خوب بارداری عزیزم بیشتر مراقب خودت باش،البته تو بارداری روحیه ادم حساس تر میشه وبه حمایت بیشتری نیاز داره

هرگز در زندگی تسلیم نشو هرروز یک معجزست ،شاید فردا روز تو باشد

به خدا توکل کن.منم خیلی وقته مشکل دارم،با گریه هم نتونستم حلش کنم.امیدت به خدا باشه.ناد علی رو روزی هفت بار بخون.امن یجیب بخون.نذر کن.آیت الکرسی بخون.روحیه داشته باش.

خدا حتما حواسش هست کمکمون میکنه.

به خدا توکل کن.منم خیلی وقته مشکل دارم،با گریه هم نتونستم حلش کنم.امیدت به خدا باشه.ناد علی رو روزی ...

خیلی خدارو صدا زدم 

اینبار اصن نیگام نمیکنه انگار😔

2738

خداروشکر که باردار هم هستی.یه لحظه فقط یه لحظه به اونایی فکر کن که با هزار تا دوا و درمون و هزینه های زیاد هنوز خدا نخواسته که باردار بشن ولی تو یه فرشته کوچولو تو دلت داری که نفسش به نفس تو بنده.پس براش کم نذار.

خداروشکر کن و ازش کمک بگیر.قرآن بخون و دلتو آروم کن.

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌸

برای آرامش دلت آیت الکرسی خوندم عزیزم انشالله دلت آروم شه 🌸

تو معجزه خدا تو زندگی منی❤خدایا خودت مواظب نی نی من و همه نی نی ها باش و هرکس آرزوی نی نی داره دامنشو سبز کن (آمین)❤
خیلی خدارو صدا زدم  اینبار اصن نیگام نمیکنه انگار😔

عزیزم ان شاءالله زودتر مشکلت حل بشه گریه نکن ک فقط اثرش رو نی نی میمونه وگرنه خودت ب امید خدا مشکلت حل میشه این روزا رو فراموش میکنی

لطفا برای داداش منم دعاکن کار منم چندروزه گریه ست ن تنها من....  بابا و مامانم ک حاضرم بمیرم ناراحتیشونو نبینم😢😢😢

🌟❤♥کاش میشد پشت دستهای خدا را بوسید🌟❤♥
اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌸 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌸 اللهم صل علی ...

یه دنیا ممنون عزیزم

عزیزم ان شاءالله زودتر مشکلت حل بشه گریه نکن ک فقط اثرش رو نی نی میمونه وگرنه خودت ب امید خدا مشکلت ...

حتما دعا میکنم عزیزم

انشاالله خدا مشکل شما و همه رو حل کنه

مرسی از محبتت

خداروشکر که باردار هم هستی.یه لحظه فقط یه لحظه به اونایی فکر کن که با هزار تا دوا و درمون و هزینه ها ...

خدا رو شکر میکنم حتی تو این حال ک احساس میکنم از شدت ناراحتی دارم میمیرم

دست خودم نیس

تاحالا اینقد ناراحت نبودم😔

2706